01. července 2014

Jak ochránit podkroví před nálety hmyzu? Pomůže síť na střešní okna

Nenechte se při spánku omezovat

Abyste mohli jednou provždy učinit konec těmto nepraktickým kompromisům, společnost VELUX přichází s řešením pro podkrovní interiéry – sítí proti hmyzu. Ta umožňuje ponechat střešní okna otevřená, aniž by dovnitř pronikl nevítaný hmyz. Síť proti hmyzu se totiž instaluje až na ostění, takže okno můžete používat bez omezení, jak jste zvyklí. Díky tomu zajistíte plynulý přívod čerstvého vzduchu do interiéru ve dne v noci. Nočním větráním se sítí nejenže zamezíte vniknutí nežádoucího hmyzu, ale byt zároveň zchladíte a zajistíte si klidný spánek.

Průhledná struktura zajistí výhled i dostatek světla

Strukturu sítě proti hmyzu tvoří síťovina, která nebrání ve výhledu a zároveň umožňuje trvalý prostup světla. V případě, že síť zrovna nevyužíváte, můžete ji jednoduše navinout a skrýt do tenké designové hliníkové kazety.

Kombinujte dle libosti s dalšími doplňky na střešní okna

Síť proti hmyzu můžete libovolně kombinovat s roletami a žaluziemi VELUX, které pomohou s regulací světla či ochranou před teplem.  Vhodná je například venkovní markýza, která zabraňuje nepřiměřenému přehřívání podkroví a účinně odráží sluneční paprsky dříve, než dopadnou na sklo střešního okna. Dokáže tak snížit teplotu uvnitř místnosti až o 5 °C. Dalším praktickým doplňkem pak může být venkovní roleta, která představuje jednoznačně nejúčinnější ochranu proti intenzivnímu náporu slunce a umožňuje místnost kdykoli zcela zatemnit. Současně poskytuje spolehlivou ochranu proti krupobití i nadměrnému hluku.   

Více informací najdete na www.velux.cz nebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

Síť proti hmyzu VELUX umožňuje ponechat střešní okna otevřená, aniž by dovnitř pokoje pronikl nevítaný hmyz.

 

 

 

Síť proti hmyzu VELUX umožňuje ponechat střešní okna otevřená, aniž by dovnitř pokoje pronikl nevítaný hmyz.

 

 

Strukturu sítě proti hmyzu VELUX tvoří průhledná síťovina, která nebrání ve výhledu a zároveň umožňuje trvalý prostup světla.

 

 

 

 

 

 

Pokud síť zrovna nepoužíváte, můžete ji svinout do tenké hliníkové kazety.

 

 

 

Kombinací sítě proti hmyzu s ostatními doplňky VELUX pro regulaci světla či ochranu před teplem získáte ve svém podkroví kvalitnější vnitřní prostředí.

 
< Zpět na novinky Další zpráva >