13. června 2014

Kamarádi, co jsou vždy na blízku

Snad každé dítě miluje čtení pohádek na dobrou noc. Každý večer před spaním slyšet nový příběh o svých oblíbených hrdinech a pak snít o společných dobrodružstvích. Jak by se jim líbilo, kdyby se jejich kamarádi z knížek nebo animovaných filmů jednoho dne objevili přímo v jejich pokojíčku? Díky spolupráci společností VELUX a Disney vznikla kolekce rolet Disney & VELUX Kolekce snů. Ta obsahuje motivy, které z pokojíčků vašich dětí vytvoří pohádkový svět.

Pozvěte na návštěvu medvídka Pú i Bambiho

Kolekce zahrnuje 12 vzorů zcela zatemňujících rolet se šesti různými Disney postavičkami pro holky i kluky. Pokud mají děti společný pokojíček, můžete jim z Kolekce snů vybrat hned několik neutrálních motivů, které si oblíbí jak menší, tak i větší děti. Volit můžete mezi designy s medvídkem Pú a jeho legračními kamarády nebo rozkošnými motivy z příběhu o srnečkovi Bambim.

Rolety pro inspiraci, na parádu i kvalitní spánek

Všechny motivy jsou navrženy tak, aby v dětech vyvolávaly klid, představivost i dobrou náladu. Příjemné pastelové barvy, ve kterých jsou rolety vyvedeny, snadno zkombinujete i s dalšími doplňky a zařízením pokojíku. Pohádkové rolety nabízí kromě barevné dekorace také dokonalé prostředí pro noční spánek či krátké zdřímnutí během dne. Poskytují totiž 100% zatemnění proti slunečnímu i měsíčnímu světlu nebo světlu z pouličních lamp.

Bezpečné materiály i snadná instalace

Rolety z Kolekce snů splňují vysoké nároky na technické zpracování i na zdraví a bezpečnost dětí. Všechny rolety dostály přísným podmínkám normy OEKO-TEX® a žádná z jejich částí neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Více informací najdete na www.velux.cz nebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

 

© Disney.

© Disney. Based on the ”Winnie the Pooh” works by A. A. Milne and E. H. Shepard.


 

Pohádkový vzhled rolet bude pro děti  příjemnou kulisou při jejich denních hrách i během večerního usínání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na klidný spánek vašich nejmenších dohlédne dobrácký medvídek Pú.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neutrální vzory s Bambim jsou vhodné do společných dětských pokojíčků.

 

 

 

 

 

 

 

 

< Zpět na novinky Další zpráva >