05. června 2014

Novinky do pokojíčků malých princezen

Která malá slečna by neměla ráda postavičky od Disneyho. Díky spolupráci společností VELUX a Disney vznikla hravá kolekce rolet Disney & VELUX Kolekce snů. Ta obsahuje motivy, které z pokojíčků malých princezen vykouzlí opravdová pohádková království. 

Kamarádky malých slečen

Kolekce zahrnuje celkem 12 vzorů zcela zatemňujících rolet se šesti různými Disney postavičkami pro holky i kluky. Střešní okna v dětském pokojíčku tak dostanou úplně nový kouzelný vzhled. Holčičky jistě potěší roztančené disneyovské princezny včetně krásné Popelky nebo roztomilá myška Minnie. Víme, že mladé dámy mají v oblibě růžové a pastelové barvy, v kolekci proto nechybí dostatek designů právě v odstínech této sladké barvy, kterou můžete jednoduše kombinovat s dalšími doplňky v pokojíčku i s výmalbou.   

Doplňky podporující kvalitní spánek i dětskou fantazii

Pohádkové rolety nabízí dokonalé prostředí pro noční spánek či krátké zdřímnutí během dne. Poskytují totiž 100% zatemnění proti slunečnímu i měsíčnímu světlu nebo světlu z pouličních lamp. Disney & VELUX Kolekce snů děti inspiruje při hrách a povzbuzuje jejich představivost. Děti se navíc mohou ztotožnit s kladnými vlastnostmi a hodnotami, které pohádkoví hrdinové ztělesňují: přátelství, zvídavost a ohleduplnost.

Bezpečné materiály i snadná instalace

Rolety z Kolekce snů splňují vysoké nároky na technické zpracování i na zdraví a bezpečnost dětí. Všechny rolety dostály přísným podmínkám normy OEKO-TEX® a žádná z jejich částí neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Více informací najdete na www.velux.cz nebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

 Mladé dámy mají v oblibě růžové a pastelové barvy, v Disney & VELUX Kolekci snů proto nechybí dostatek designů právě v odstínech této sladké barvy. ©Disney

 

 

 

Do Disney & VELUX Kolekce snů patří i design s veselou myškou Minnie. ©Disney

 

 

Holčičky jistě potěší i roztančené disneyovské princezny v krásných šatech. ©Disney

 

 

 

Rolety z Disney & VELUX Kolekce snů splňují nejpřísnější normy týkající se nezávadnosti výrobku. Použité materiály neobsahují žádné škodlivé látky. ©Disney

 

 

 

 

 

< Zpět na novinky