03. července 2014

Víme, jak předejít přehřátému podkroví. A nejen to!

Ochrana proti slunci, hluku i nečekanému krupobití

Nejúčinnější ochranu proti intenzivnímu náporu slunce jednoznačně představuje venkovní roleta. Dokáže zachytit až 97 % tepla ze slunečních paprsků a umožňuje také místnost kdykoli zcela zatemnit. Při nepříznivých povětrnostních podmínkách se stává neocenitelnou funkce regulace vnějšího hluku z deště nebo krupobití, který se díky venkovní roletě sníží až o 3 dB. Tuto hodnotu člověk v místnosti vnímá jako pokles hlučnosti o polovinu. U venkovních rolet si lze zvolit i způsob jejich ovládání, které může být buď manuální, nebo automatické - prostřednictvím solárního či elektrického pohonu.  

Úspory energie v nadčasovém stylu

Venkovní roletu skvěle využijete i v zimě. Velmi spolehlivě totiž zabraňuje tepelným ztrátám, a to až o 17 %. Pro svůj inovativní vzhled získaly venkovní rolety VELUX cenu Red dot design 2012 a cenu za design výrobků iF product design award.  

Venkovní roleta přináší 6 výhod v 1

1.       Ochranu proti přehřívání

2.       Úsporu energie

3.       Úplné zatemnění

4.       Redukci hluku z deště

5.       Bezpečnost – ochranu střešního okna

6.       Ochranu soukromí

Více informací najdete na www.velux.cz nebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

 

 

 

Venkovní roleta VELUX dokáže zachytit až 97 % tepla ze slunečních paprsků.

 

 

 

 

 

Pro větší pohodlí lze elektricky poháněné rolety otevírat a zavírat pomocí dálkového ovladače VELUX INTEGRA odkudkoli v domě.   

 

 

 

 

I rolety mohou mít skvělý design. Ty od společnosti VELUX získaly cenu Red dot design 2012 a cenu za design výrobků iF product design award.  

 

 

 

Chraňte své soukromí, s venkovní roletou VELUX můžete místnost kdykoli zcela zatemnit.

 
< Zpět na novinky Další zpráva >