05. června 2014

Zabránit přehřívání podkrovních bytů jde i bez klimatizace

Kombinací venkovní markýzy VELUX a vnitřní zcela zatemňující rolety získáte maximální komfort a ochranu proti přehřívání

Na sluníčko a letní dny se tradičně těšíme po celý rok. Něco jiného je to ovšem v podkrovních bytech s nedostatečnou tepelnou izolací a bez správného venkovního stínění střešních oken. Abyste si i v horkých letních dnech mohli v podkroví odpočinout  ...

Venkovní markýza dokáže snížit teplotu interiéru až o 5 °C

Sluneční paprsky mohou během letních měsíců dosahovat velké intenzity. Bez dostatečné ochrany střešních oken snadno prostoupí až do podkroví a vnitřní teplotu zvýší na nepříjemnou úroveň. Elegantní a praktické řešení, jak přirozeně regulovat teplotu v podkroví, nabízí venkovní markýza VELUX. Ta odráží teplo slunečních paprsků ještě před dopadem na střešní okno. Díky tomu dokáže snížit teplotu uvnitř místnosti až o 5 °C. Venkovní markýza je vyrobena v síťové struktuře ze skleněného vlákna obaleného plastem, což je kombinace zajišťující výrobku barevnou stálost a dlouhodobě hezký vzhled. Síťová struktura markýzy navíc nebrání výhledu a do místnosti přivádí stále dostatek denního světla.

Letní balíček DOP o 15 % levněji

Pokud sobě a své rodině chcete zajistit maximální komfort a ochranu proti přehřívání, máte nyní možnost zkombinovat venkovní markýzu VELUX a vnitřní zcela zatemňující roletu za zvýhodněnou cenu - o 15 % výhodněji než při pořízení jednotlivě. Zcela zatemňující roleta navíc poskytne dokonalé zatemnění v kteroukoli noční či denní hodinu a zároveň zajistí absolutní soukromí.

Více informací najdete na www.velux.cz nebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letní balíček DOP kombinuje venkovní markýzu s  vnitřní zcela zatemňující roletou. Při koupi balíčku DOP ušetříte 15 % z ceny oproti pořízení každého výrobku zvlášť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Venkovní markýza zajistí účinný štít proti slunečním paprskům a může teplotu v interiéru snížit až o 5 °C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombinací venkovní markýzy VELUX a vnitřní zcela zatemňující rolety získáte maximální komfort a ochranu proti přehřívání.

 

< Zpět na novinky Další zpráva >