reklama

Atopici

Atopický ekzém, který je někdy označován jako “dětský ekzém”, protože se nejčastěji projevuje u kojenců, je velkým strašákem dnešní doby.

Na Maminka.cz se tématu Atopický ekzém věnujeme průběžně. Přečtěte si tyto články a budete vědět všechno důležité.Trápení s atopickým ekzémem

Trápení s atopickým ekzémem

Urputně svědí a často se mění v infekcí zasažené, mokvající plochy. U kojenců a batolat bývá příčinou nočního neklidu, u dospívajících a dospělých mnohdy způsobuje snížené sebevědomí. Řeč je o atopickém ekzému.

8. 4. 2015 | 1
S miminkem na dovolenou k moři raději nespěchejte, radí lékařka

S miminkem na dovolenou k moři raději nespěchejte, radí lékařka

Pobyt u moře je pro děti v mnoha ohledech prospěšný. Přináší s sebou však i mnohá úskalí, na která by měli být rodiče dobře připraveni.

27. 7. 2012
Atopický ekzém u dětí - příčiny a prevence

Atopický ekzém u dětí - příčiny a prevence

Atopický ekzém je chronické, svědivé kožní zánětlivé onemocnění, které je způsobeno nejen alergicky, ale i nealergicky, tzn. geneticky nebo vnějšími vlivy.

7. 10. 2010 | 1
Něco je ve vzduchu

Něco je ve vzduchu

Kýchání, smrkání, zarudlé a nateklé oči... Řada z vás ty nepříjemné příznaky, které často doprovázejí první jarní výlety do přírody, určitě zná, protože různými projevy alergií trpí v České republice asi čtvrtina obyvatel. A počet postižených rok od roku stoupá.

26. 6. 2009
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Do vašeho vztahu se snaží vstoupit třetí osoba a je možné, že se s ní brzy budete muset konfrontovat tváří v tvář. Promluvte si s…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama