Dětské pokoje

Dětský pokoj představuje pro děti svět sám o sobě, proto bychom si s jeho zařizováním měli dát záležet. Děti si zde hrají, spí, učí se, to vše je třeba brát v potaz a celý prostor tomu přizpůsobit.

Téma Dětské pokoje na Maminka.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.Jak zařídit dětský pokoj... když jsem od září ve školce nebo škole

Jak zařídit dětský pokoj... když jsem od září ve školce nebo škole

Ložnici nebo obývák můžete zařídit na první dobrou, ale u dětského pokoje je nejideálnější, když se prostor zásadně nemění tak, jak vaše děti rostou, ale přizpůsobuje se jim. Postýlku vyměníte za postel, malý stoleček za pracovní stůl, postupně změníte barevnost a dekorace. S tím počítejte a pečlivě si vše naplánujte.

1. 9. 2016
Naše tipy
GALERIE: Jak zařídit dětský pokojíček?

GALERIE: Jak zařídit dětský pokojíček?

Ať už zařizujeme dětský pokoj pro školáka nebo pro novorozence, je dobré držet se pravidel, které nám usnadní interiéru porozumět a vybavit ho tedy smysluplně a designérsky správně.

19. 7. 2016
Tipy, jak zařídit pokojíček školákovi

Tipy, jak zařídit pokojíček školákovi

Už taky obíháte obchody s nábytkem, brouzdáte po virtuálních bazarech a hledáte vhodnou lampu nebo správně střižený stůl pro své ratolesti, které se zrovna ládují borůvkami na táboře? Většina rodičů vnímá léto jako ideální dobu na přeorganizování pokojíčků svých dětí, obzvlášť těch školou povinných.

1. 9. 2015
Odvrácená tvář střídavé péče: Pohled pedagoga

Odvrácená tvář střídavé péče: Pohled pedagoga

Malý Aleš má dva domovy, které po týdnu střídá. Jaký názor má na střídavou péči jeho učitelka ze školky?

27. 4. 2015 | 7
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Přestože máte pro dnešek jasně vytyčený cíl a přesně víte, jakými kroky se k němu doberete, možná byste některé nejradši přeskočila a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci