Maminka.czGalerie

40 super tipů na dárek ke Dni matek! Čím uděláte radost té své?

Simona Procházková 4.  5.  2021
Maminky jsou v našich životech nepostradatelné. Dejte té své najevo, jak moc je pro vás důležitá, a darujte jí k nedělnímu svátku všech maminek něco milého pro radost. V naší galerii najdete spoustu originálních a inspirativních tipů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Den matek se u nás každoročně slaví druhou květnovou neděli, což letos připadá na 9. května. Poděkovat za péči, lásku, trpělivost, podporu a zkrátka vše, co pro vás dělala a dělá, můžete krásnou kytičkou, milou pozorností, něčím dobrým nebo originálním dárkem, který s láskou vyberete.

VIDEO: Přihlaste se do soutěže Maminka roku 2021.

Letos je kvůli pandemii zkrátka všechno jinak, takže i oslavy svátku všech maminek budou zřejmě vypadat trochu jinak než obvykle. Zajít si na rodinný brunch nebo slavnostní večeři, do kina či divadla nebo si užít víkend v lázních není ještě úplně možné, což poměrně omezuje příležitosti pro nápady na dárky. Věřte ale, že možností, čím potěšit a zařídit pro maminky nezapomenutelný den, je i tak spousta. Rovnou čtyřicet nápadů najdete v naší velké galerii.

FOTO: Istock.com

Superžena, nebo jen skvělá máma? Má šest dětí a domácí výuka jí nedělá problémy!
Roztomilý kukuč a sladký úsměv! Připomeňte si na Mezinárodní den dětí, čím nás miminka "vždy dostanou" už od narození
Jedna ženská zvládne neuvěřitelnou spoustu věcí, říká Maminka podnikatelka!
Témata: Rodina, Galerie, Naše tipy, Jen pro maminku, Den matek, svátek, Tipy na dárky, Dárek, Domácí výuka, Courtney, Ornament, Puntík, Super, Radost, ISTOCK, Calmin, Pandemie, Peťule, Láska, Maminka, BASIC, Ája, Oriflame, Gold, Tip, Tipy na dárky na Heureka.cz