Maminka.czGalerie

20 nápadů na dojemné otisky dětských nožiček a ručiček. Vytvořte si krásnou dekoraci a vzpomínku

Simona Formánková 28.  6.  2022
Čas běží jako splašený. A s dětmi toto tvrzení platí dvojnásob. Sotva si přivezete malý voňavý uzlíček z porodnice, ani ne lusknutím prstu máte doma samostatného školáka. Přinášíme vám 20 tipů na dekorace, které vám navždy budou připomínat ty nejroztomilejší chvíle vašich ratolestí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Narození miminka je jednoznačně jeden z nejemotivnějších momentů v životě. Každý rodič si přeje malé roztomilé ručičky, nožičky a prstíčky svých potomků uchovat v paměti navždy. Máme pro vás inspiraci, jak se s otisky dá kreativně tvořit. A nemusí jít pouze o ty dětské, ruku k dílu může přiložit celá rodina. 

Nápaditosti se rozhodně meze nekladou. Otisky můžete dělat pravidelně, a dítěti tak vytvářet nevšední vzpomínku s časovou posloupností. Oblíbené jsou také texty, jejichž část je nahrazena otisky ručiček a nožiček. Pokud jste milovníci tvoření, určitě se nebojte zakomponovat keramiku nebo hlínu. Takovéto výtvory se navíc skvěle hodí jako dárek pro některého člena rodiny. 

VIDEO: Dílnička: Vyrobte si s dětmi jednoduchou květinu z otisku vaší ruky

Témata: Galerie, Mateřství, Rodina, Rodičovství, Tvoření, Tipy na dárky, DIY, Výtvarné aktivity, Výzdoba, Ručička, Dekorace, Vzpomínka, Dětský, Dojem, Lusknutí prstu, Lusknutí, Uzlíček, Otisk, Nápad, Nožička