Maminka.czGalerie

20 nejbizarnějších záběrů z dovolené! Tyto povedené snímky jen tak něco nepřekoná

Simona Formánková 5.  7.  2024
Znáte to - celý rok se těšíte na léto, až opět vyrazíte na dovolenou a volné dny si vychutnáte plnými doušky. Jenže ouha, ne vždy jde vše podle plánu. Podívejte se na úsměvné, místy však až katastrofické fotky z dovolených, které už nikdo ze zúčastněných rozhodně nebude chtít zopakovat!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Léto, slunce a pohoda nám v myšlenkách většinou nedovolí přiznat si, že by se během prázdnin mohlo něco pokazit. Ostatně proč by mělo? Na letní dovolenou se obvykle připravujeme několik týdnů a nic nechceme podcenit. Sladěné oblečení pro celou rodinu, jasně stanovená místa, která nesmíme zapomenout navštívit, nebo do posledního detailu naplánovaná romantika ve dvou - co by se na tomhle mohlo nepovést?

Bohužel v podstatě všechno! Ačkoli můžeme jet na dovolenou sebevíc připraveni a s pocitem, že nás nic nepřekvapí, jsou věci, které neovlivníme. Jedním takovým je například počasí, přelidněnost oblíbených míst nebo fakt, že jsme uvěřili lživým fotkám cestovních kanceláří. Podívejte se na vtipné a politováníhodné snímky z dovolených, o které se lidé podělili na sociálních sítích. 

VIDEO: Sex na pláži? Za ten může následovat tučná pokuta!

 
 
 

Léto s dětmi

Hledáte inspiraci, co podniknout a kam vyrazit s dětmi  o prázdninách? Kde si užijete sport, zábavu a dobrodružství? Přinášíme spoustu inspirativních nápadů, praktických tipů a rad. Dozvíte se, kde najdete nejkrásnější místa na výlety, rodinné cyklo a pěší turistické stezky, kam se vydat za kulturou, kde objevíte zajímavá místa. Nechybí ani praktické tipy a důležité informace, týkající se dovolené a cestování, které potřebujete vědět.

Témata: Galerie, Dovolená s dětmi, Cestování, Prázdniny, Maminka cestuje, Léto s dětmi, léto, Výlety, Cestujeme, Za zábavou, romantika, Pláž, Doušek, Dovolená, Fotka, Oblečení, Volný den, TAK, Záběr

Video