Maminka.czZdraví

3 tipy na bezpečný nákup dioptrických brýlí

Reklama 5.  5.  2020
Nechce se vám v dnešní době plné nejistoty a obav riskovat, že si při návštěvě oční optiky kromě nových brýlí odnesete i nějaký ten virus? Díky těmto nákupním tipům můžete být v klidu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dioptrické brýle si kdykoliv vyzkoušíte na svém obličeji, ale neopustíte při tom pohodlí svého domova. Kdysi sci-fi, dnes vítaná realita. Za tento komfort vděčíme pokročilým online zkoušečkám.

Jak fungují? V e-shopu kliknete na dioptrické brýle, které vám padly do oka, a vyberete možnost vyzkoušet. Na monitoru nebo displeji se objeví vaše tvář a na ní zvolené brýle.

Během zkoušení můžete různě pohybovat hlavou, abyste viděli, jak vám brýle sluší z různých pohledů. Každý z nich můžete také uložit jako obrázek a poslat kamarádkám, aby vám s rozhodováním poradily. Právě takto vyladěnou online zkoušečku nabízí ryze česká společnost OptikDoDomu.

Oční optika přijede za vámi. Kamkoliv a zadarmo.

Máte radši, když si brýle můžete osahat a vyzkoušet opravdu na vlastní oči, ale teď se vám do kamenné oční optiky nechce? Právě pro vás je tu skvělá služba, která dala název rodinné firmě OptikDoDomu.

Díky ní přijede optický poradce za vámi kamkoliv po celé České republice. Přiveze vám bohatou kolekci dioptrických brýlí, zodpoví odborné dotazy a poradí také s výběrem designu. To vše zadarmo a naprosto nezávazně. Stačí vyplnit kratičký formulář a OptikDoDomu se vám brzy ozve a domluví si s vámi privátní návštěvu.

Během ní se nemusíte bát o své zdraví. Všichni optičtí poradci dodržují přísná bezpečnostní opatření. Často používají dezinfekci a nosí nejen roušky, ale také rukavice. Navíc po každé návštěvě všechny brýle poctivě dezinfikují, tak aby byly bezvadně připraveny na další bezpečné zkoušení.

OptikDoDomu vás ale rád přivítá rovněž v kterékoliv kamenné oční optice. Také v nich fungují stejně dokonalá hygienická opatření jako u privátních návštěv.

90% sleva na brýlové obruby. Jen v květnu!

Dobrých zpráv není nikdy dost, a tak na konec připojíme ještě jednu. Aby nám OptikDoDomu v této době ještě více usnadnil nakupování dioptrických brýlí, připravil na květen opravdu výhodnou akci.

Díky ní pořídíte brýlové obroučky skoro zadarmo. Když si do brýlí vyberete dioptrické čočky s jakýmikoliv povrchovými úpravami, dostanete 90% slevu na brýlové obruby. Takováto sleva dokáže udělat s výslednou cenou opravdová kouzla. Designové obroučky s doživotní zárukou díky ní získáte už od 180 Kč.

Témata: Zdraví, Zdraví na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat