Maminka.czGalerie

30 nejstylovějších vánočních stromečků: Na návštěvě u panenky Barbie, princezny Večernice i v lese!

Dita Mrázková 13.  12.  2022
Po roce je tu zase čas na to, pořídit ztepilý smrk, jedli či borovici a slavnostně je obléknout do vánočního kabátu, vytáhnout z krabic ozdoby, a užít si tak zimní atmosféru u zdobení. V naší fotogalerii najdete rozmanitost, klasiku i extravaganci, rozhodně ale žádnou nudu!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pokud se letos chystáte nechat loňské ozdoby "u ledu" a zkusit něco nového, ale pořád ještě nevíte, jaký styl a barvy zvolíte, nevěšte hlavu. Není důležité trendy otrocky napodobovat, ale nechat se jimi inspirovat takzvaně na pohodu. Vždyť o tu jde o Vánocích především.

VIDEO: PŮVODNÍ ZVYKY ADVENTU

Kombinace tmavě modré se zlatou, "50 odstínů" růžové i přírodní a nesmrtelná klasika. To jsou tři hlavní trendy letošních Vánoc, nicméně pokud se trendy svazovat nechcete, je čistě na vaší fantazii, vkusu a stylu, jak letos stromeček nazdobíte. 

Klepněte pro větší obrázek

Běžte na to od lesa

Trend inspirovaný přírodou oslavuje přírodní krásy zimních lesů a hlavně neutralitu. Komu je blízké rčení "méně je někdy více", může zvolit tuto minimalistickou klasiku. Ideální je však spíš pro rodiny, kde už jsou odrostlejší děti. Těm menším a natěšeným by mohla absence blýskavých světélek a barevných baněk dost možná vadit.

Klepněte pro větší obrázek

Jen růžová to může být

Letos je zase in, což ocení z celé rodiny asi úplně nejvíc malé princezny. Pokud je růžové na vás už přece jen moc, "rozbijte" ji neutrální bílou nebo smetanovou. Tato kombinace celkový efekt zjemní a v obýváku to nebude vypadat jako na návštěvě u panenky Barbie.

Klepněte pro větší obrázek

Návštěva u princezny Večernice

Spojení námořnické modré se sváteční zlatou, případně stříbrnou, je možná trochu extravagantní, ovšem bytoví designéři o této kombinaci mluví jako o nadčasové. Pokud se letos chcete odlišit, pak je volba jasná. A možná získáte body navíc (pro změnu) u pánské části domácnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Další inspiraci najdete v naší fotogalerii.

Témata: Galerie, Vánoce, dekorace, Styl, Advent, Prince, Barbie, Trendy, princezna, Ježíšek, barvy, Vánoční stromek, vánoční ozdoby, Vánoční strom, Jedle, Večernice, Namo, Vkus, Les, Návštěva, Smrk, Panenka, Klasika