Maminka.czGalerie

30 nejúžasnějších kostýmů na Halloween. Letos pofrčí filmové postavy z komedií i hororů, které levně a snadno vyrobíte doma

Dita Mrázková 14.  10.  2022
Poslední říjnový den bude patřit všem z říše kouzel a strašidel. Ať už s dětmi tento starý keltský svátek slavíte nebo ne, mějte po ruce nějaký originální kostýmek značky "home made". Odměnou vám budou mrňousova zářící očka a kouzelný zážitek!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Finančně nejlépe nenákladný, a přitom originální. To je sen všech rodičů, kteří nechtějí vyhazovat peníze za kostým, který na sebe děti obléknou maximálně dvakrát do roka. 

Klepněte pro větší obrázek

Proč ne? Čarovat se dá i na Halloween, a ještě budete v očích dětí vypadat minimálně jako rodiče Harryho Pottera. Stačí použít starý obvaz, trochu pudru nebo bílé barvy a černý uhlík nebo tužku na obličej a hned máte z dítka tu správně strašidelnou mumii.

Klepněte pro větší obrázek
 

Sázkou na jistotu budou vedle duchů v prostěradlech i malí velcí kostlivci, na jejichž kostým postačí černé kalhoty, triko a bílá lepicí páska. Neodolatelní budou malí koledníci vystrojení coby dědečkové a babičky nebo třeba Marilyn Monroe v mini verzi.


Nejoblíbenější kostýmy pro holčičky

Tajemná Červená karkulka Tajemná Červená karkulka
nabízí 2 obchody za ceny od 299 Kč
Porovnat ceny
MaDe nevěsta duch MaDe nevěsta duch
nabízí 13 obchodů za ceny od 257 Kč
Porovnat ceny
Miss halloween Miss halloween
nabízí 1 obchod za ceny od 386 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené kostýmy


Letošní Halloween jsou in filmové postavy, a tak se můžete inspirovat třeba Střihorukým Edwardem nebo nezbednou dcerkou Adamsovy rodiny. Pro malé romantičky zvolte raději nějakou tu vílu nebo alespoň rozvernou čarodějnici. 

Klepněte pro větší obrázek

Nejoblíbenější kostýmy pro kluky

Fiestas Guirca Svíticí kostra Fiestas Guirca Svíticí kostra
nabízí 4 obchody za ceny od 534 Kč
Porovnat ceny
Glowing Skeleton Cape plášť skeleton Glowing Skeleton Cape plášť skeleton
nabízí 1 obchod za ceny od 527 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené kostýmy


A zapomenout bychom neměli ani na ty úplně nejmenší. Těm možná nějaký Halloween bude ještě na hony vzdálený, když ale vyrazí do ulic se starším bráškou třeba v kostýmu skřítka, pavouka nebo dikobraza, určitě si společně užijí víc srandy a vykoledují mnohem víc dobrot.

Fantazii si meze nekladou a pro Halloween to platí dvojnásob. Ať už se do vyrábění kostýmu pustíte společně s dětmi nebo je hodláte překvapit, bohatou inspiraci najdete v naší vskutku strašidelné fotogalerii.

Témata: Galerie, Poradna pro rodiče a děti, Tradice, Tvoření, svátek, Výroba, DIY, Halloween, inspirace, duch, Podzim, Komedie, strašidla, Harry Potter, čarodějnice, Kostým, horor, Marylin Monroe, Říjnový den, Kouzlo, Edward, Adams, Kostýmek
Mohlo by vás zajímat