Maminka.czGalerie

44 nejvlasatějších miminek, která vás zaručeně pobaví. Tahle "hára" rodiče prostě museli ukázat světu!

Dita Mrázková 18.  11.  2023
Některá miminka umí odzbrojit velkýma očima, rozkošným úsměvem, ale třeba i kšticí, za kterou by se nemusel stydět leckterý dospělý. Podívejte se na fotografie malých vlasáčů, kteří konkurují jeden druhému!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když maminka Talyta Youssef sdílela na svém Instagramu fotografie své dcerky, nešlo si nevšimnout jedné pozoruhodnosti. Její malá Mayah se nejenže narodila s bohatou kšticí, ale své černé kadeře měla navíc "okořeněné" šedým pruhem nad čelem.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: TIPY NA ÚČESY PRO DÍVKY: INSPIRUJETE SE?

Je známo, že miminkům můžou původní vlásky vypadat. Některým dětem se dokonce na zátylku objeví lysina, protože většinu života stráví vleže a neustálé tření vlasy poškozuje. Obojí je ale v pořádku. 

Klepněte pro větší obrázek

O to víc byli dívčini rodiče překvapeni, že vlásky jejich dcery, respektive jejich netradiční zbarvení, se v průběhu tří let vůbec nezměnily! Důkazem je i video, které Talyta sdílela. 

A s netradičními snímky svých vlasatých potomků se pochlubili i další rodiče. Na jejich malé poklady se můžete podívat v naší galerii.

GALERIE: Naštvaní důchodci, kteří snědli všechnu moudrost světa. Tato miminka vás dostanou!
Témata: Děti, Galerie, Miminko, Instagram, Rodiče, inspirace, Fotografie, Vlasy, Účes, Vtip, Rod, Zář, Scott, Kštice, Velké oči, Vlasáč, Háro, Tar, Vlasová kosmetika na Heureka.cz