Maminka.czHoroskopy

5 párů zvěrokruhu, které spolu budou mít nejkrásnější a nejbáječnější dítě. Patříte k vyvoleným?

aši 8.  7.  2023
Každý máme v hlavě představu o tom, jak by naše „dokonalé miminko“ mělo vypadat. Někdo by si přál, aby se dítě podobalo tatínkovi a mělo po něm modré oči, další by si přál, aby mělo krásné kudrnaté vlásky po mamince. To, jak bude vaše dítě vypadat, závisí samozřejmě na genetice, ale svou roli může sehrát i astrologie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Existují totiž znamení horoskopu, která jsou spolu více kompatibilní než jiná, což se může odrazit i v tom, jak krásné a úžasné bude jejich dítě. Ano, podle astrologů jsou následující páry zvěrokruhu těmi, kterým se podaří zplodit nejkrásnější děti. Tyto děti budou roztomilé nejen navenek, ale budou krásné i zevnitř, protože je budou vychovávat rodiče, kteří jsou k sobě skvěle pasují. Samozřejmě, že to berte s trochou nadsázky, protože každé dítě je přece skvělé už jen proto, že je vaše.

VIDEO: 4 živly v horoskopu u dětí

Beran a Střelec

Tato dvě ohnivá znamení mají výbušnou energii, která vytváří velmi vášnivý vztah. Pokud se tato jiskra změní v celoživotní partnerství, čeká Berana a Střelce velmi vzrušující společný život. Nelze se tedy divit, že tento pár, který neustále hledá vzrušení, bude mít rozkošné a dobrodružné děti. Jejich děti budou sebevědomé a připravené přijmout jakoukoli výzvu stejně jako jejich rodiče!

Býk a Váhy

Býk a Váhy spolu vytvoří výborný vztah. Obě znamení mají skvělý smysl pro styl a svou lásku k módě přenesou i na své potomky. Tento pár vždy uvidíte s nejlépe oblečenými miminky. Představte si všechny ty roztomilé mašle, stylové boty a rozkošné oblečení – na tom všem si Býk s Váhami zakládají. Dítě Býka a Vah bude vypadat pěkně od hlavy až k patě, protože tihle rodiče chtějí pro své ratolesti jen to nejlepší.

Rak a Beran

Raky a Berany spojují dobré komunikační schopnosti a velké sny. Vychovají s velkou pravděpodobností krásné děti se svobodným a šťastným duchem. Dítě, které má rodiče Raka a Berana, bude vždy vědět, že žádné limity neexistují a že je dobré se svými sny letět až do nebe. Děti Raka Berana dosáhnou velkých věcí a jejich rodiče na ně budou vždy hrdí. Díky dobrým komunikačním schopnostem lze taky očekávat, že v rodině bude jen málo konfliktů.

Nejlepší sport pro vaše dítě podle znamení zvěrokruhu. Pro koho je nejlepší běh, fotbal nebo balet?

Panna a Kozoroh

Panna a Kozoroh jsou dříči, kteří vždy vypadají, že mají všechno srovnané a přesně zorganizované. Tyhle vlastnosti přenesou jako rodiče i na své děti. Děti Panny a Kozoroha budou velmi chytré a vždy budou vědět, jak si poradit v každé situaci. Tyhle děti budou toužit po úspěchu a budou pracovité a krásné uvnitř i navenek.

Váhy a Panna

Váhy dokážou pootevřít extrovertnější stránku obvykle plaché Panny. Když se tahle dvě znamení rozhodnou mít děti, ty budou komunikativní a přátelské. Děti Váhy a Panny si většinou rychle zvyknou na velkou skupinu přátel svých rodičů a budou vždy rády mezi lidmi. Potomci Váhy a Panny bývají také nejoblíbenějšími dětmi ve školce i ve škole.

Témata: Děti, Miminko, Péče o dítě a jeho výchova, Horoskopy, Rodiče, Znamení podle horoskopu, Beran, Rak, Panna, astrologie, Kozoroh, Střelec, Genetika, Zvěrokruh, Znamení, Váha, Pat, Dítě Panny