Maminka.czKam s dětmi

5 super tipů, kam vyrazit s dětmi. Navštivte festival Houkačky, Planetu zábavy a Space Mission nebo nejdelší visutý most

Vanda Stöckbauerová 18.  5.  2024
Hledáte inspiraci, kam vyrazit s celou rodinou? Máme pro vás pár nápadů. Na své si přijdou milovníci přírody a adrenalinu, ale i fanoušci kosmonautiky. Děti budou nadšené a pobavíte se i vy, dospěláci.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Houkačky 2024: Festival plný zábavy, adrenalinu a pomoci

Kdy: sobota 25. května 
Kde: Louka u řeky Berounky, Dobřichovice, Praha-západ
Čas: 10.00 – 20.00

Pokud nemáte na poslední květnovou sobotu žádné plány, vyrazte s dětmi na festival plný dobrodružství a užitečných dovedností. Setkáte se s moderními hrdiny dnešní doby - s hasiči, zdravotníky, policisty a vojáky. Předvedou vám ukázky své práce, zodpovědí vaše otázky a seznámí vás s jejich náročnou a důležitou profesí. Těšit se můžete na širokou škálu aktivit a také na dynamické ukázky IZS. Na festivalu se budete moct podívat zblízka na moderní techniku zásahových složek, včetně obrněného transportéru Pandur a terénního vozu Toyota Hilux, čeká vás i výsadek z vrtulníku Mi-17.

Na akci se budou prezentovat důležitá témata současnosti, jako je psychické zdraví, ochrana dětí v on-line prostředí, prevence šikany a boj proti drogám. Součástí budou i kreativní dílny a speciální workshopy, jako je dýchací cvičení na karimatkách či kurz první pomoci hravou formou pro děti.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Tipy na květnové výlety

Témata: Rodina, Kam s dětmi, Tipy na výlet, zábava, Výlety, Cestujeme, příroda, Za zábavou, Den dětí, festival, planeta, Měsíc, Brněnské výstaviště, Dolní Morava, Visutý most, Holešovická tržnice, Chlum, Dobřichovice, Sky Bridge, Česká republika, Brno, Vlašim, Světová výstava, Adrenalin, Berounka