Maminka.czKam s dětmi

5 tipů na víkendové akce v Praze. Postavte si ozdobu z Lega nebo zavítejte do Retro muzea Praha

vas 8.  12.  2023
Nevíte, kam vyrazit v Praze? Pokud se nechcete nudit a strávit víkend na gauči u televize, zkuste se vydat na netradiční akce, které pobaví a zaujmou nejen vás, ale především vaše děti. A navíc můžete udělat i dobrý skutek!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Postavte srdce a podělte se o radost

Přijďte v sobotu a v neděli 9. a 10. 12. 2023 do Galerie Harfa na jedinečný vánoční charitativní event. Postavte s dětmi srdíčko z LEGO kostiček jako vánoční ozdobu. Hotové srdíčko předáte promotérovi a ten ho zavěsí na vánoční stromeček. Nezapomeňte si srdíčko vyfotit a sdílet ho na sociálních sítích s hashtagem #BuildToGive. Za každý hashtag #BuildToGive věnuje společnost Lego Stavebnice dětem v nouzi dárek. Event probíhá po oba dny 10.00 až 18.00 hod. Každé dítě, které vyrobí srdíčko, dostane malý dárek.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO:  Podcast Maminka: Jak najít čas si dětmi více hrát? Prozradí psycholožka

Témata: Kam s dětmi, Tipy na výlet, Advent, Za zábavou, Výlety, praha, Televize, Tipy redakce, Galerie Harfa, Nový smíchov, Česká republika, Lego, Smíchov, Kotva, Ozdoba, Vysočany, Střížkov, Československo, Letná, Vánoční ozdoba, Retro muzeum, Vypich, Tesla, Eve, Srdíčko, Televize na Heureka.cz