Maminka.czVáš domov

6 kalendářů, které potěší nejen vás

Pokud ještě nemáte kalendář pro příští rok vybraný, inspirujte se našimi tipy. Nejen, že budete mít doma pěkný kalendář, ale také často podpoříte dobrou věc.
17. 12. 2014

12 plus 12 bojuje proti nemoci motýlích křídel

12 osobností českého veřejného života se stalo protagonisty děl, které na základě svých dojmů z nemoci motýlích křídel vytvořilo 12 předních umělců. Na Vše dohlíželo zkušené oko fotografky Lucie Robinson. Koupí kalendáře podpoříte sdružení DebRa ČR, které právě provozuje osvětu a pomáhá lidem, kteří takzvanou nemocí motýlích křídel trpí. Patronkou sdružení je Jitka Čvančarová.

Kalendář stojí 500 korun a lze jej zakoupit na www.12plus12.cz

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

ProCit pro autistické děti

Dětí s poruchou autistického spektra přibývá, narodí se s ní každé sté dítě. Narůstá tak i počet rodin, kterým tato neléčitelná porucha mění životy a někdy až brutálním způsobem zasahuje do vztahů, práce i ekonomické situace. Tento kalendář prostřednictvím dvanácti mikropříběhů nastiňuje, jaká úskalí mohou doprovázet běžný den autistů, na kterém je vlastně běžné jen to, že je nepředvídatelný.

Kalendář vydává občanské sdružení ProCit, z. s., které poskytuje sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, pořádá speciální plavecké tréninky, lekce cvičení a canisterapie, nácviky sociálních dovedností, poskytuje pedagogickou diagnostiku i poradenství. V současné době usiluje o založení školy pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména s autismem. Více o ProCitu a možnostech, jak ho podpořit, najdete na www.autismusprocit.cz.

Kalendář můžete zakoupit za 200 Kč prostřednictvím e-mailu procit@centrum.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Andělé pro každý den

Kalendář Andělská inspirace od Doreen Virtue slibuje proměnit nadcházejích 365 dní v plodný rok. Kalendář vydává nakladatelství Synergie Publishing. Po celý další rok z něj lze čerpat sílu a povzbuzení z poselství andělů, kteří stojí stále při nás a vždy poradí a pomohou, pokud je o to požádáme. Andělská inspirace v podobě stolního kalendáře vás potěší a naplní klidem a nadějí.

Půvabný kalendář malého formátu je vhodný na stůl, ale lze jej i zavěsit na zeď. Cena 297 Kč

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Rok (H) Hojnosti 2015

Nezisková organizace Amalthea, pomáhá dětem žít v rodinách – ať už vlastních nebo adoptivních. Obsahuje 12 obrázků výtvarnice Šárky Zahálkové a 12 nápadů na to, jak posilovat vztahy v rodině a užít si přitom legraci.

Cena kalendáře je 150 Kč a jeho koupí podpoříte naše sociální služby pro vlastní, pěstounské a adoptivní rodiny. Informace o kalendáři získáte na emailu: tereza@amalthea.cz

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Domácí rodinný kalendář 2015

S tímto kalendářem šikovně naplánujete čas celé své rodiny. A budete mít přehled, co kdo který den dělá. Každý z rodiny v něm má své políčko. Zdobí jej krásné linoryty Petry Cífkové a motivem je cestování po Evropě. Cena kalendáře je 229 Kč

Kromě rodinného kalendáře můžete zakoupit i dětský kalendář případně kočičí. Kalendáře vydalo nakladatelství Scrumage s. r. o. a zakoupíte je třeba na www.hugochodibos.cz

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Kalendář podpoří kočičky z útulku

Koupí tohoto kalendáře podpoříte útulkové kočičiky. Tématem kalendáře jsou kočičí oči, protože kočičí pohled dokáže člověka přemluvit nejen k naplnění misky, ale občas i k osvojení opuštěné kočky.

Kalendář je ve formátu A3, stojí 150 korun. Objednávat jej můžete na mailu frantiska@devet-zivotu.cz

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Foto: Archiv


Témata: Váš domov, Kalendář, Linoryt, Běžný den, Nezisková organizace

Mohlo by vás zajímat
Zlatíčkem 2018 může být i vaše dítě. Hrajeme o skvělé ceny
Lucie Šilhánová: Jako máma jsem sice přecitlivělá, unavená, ale šťastná
Tyto knihy oživí vaši knihovničku aneb knižní tipy pro malé čtenáře
Jak poznat, že je kojenec málo oblečený a je mu zima?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu