Maminka.czHoroskopy

6 zábavných faktů o dětech narozených v červnu. V čem budou vynikat a co je na nich fascinující?

aši 10.  6.  2023
Červen je nejslunnější období ze všech měsíců. Není tedy žádné překvapení, že děti narozené v tomto měsíci jsou už ze své podstaty jasnými světýlky. V čem jsou tyhle děti mimořádně výjimečné? Samozřejmě kromě toho, že jsou to vaše děti a jako takové jsou výjimečné samy o sobě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Děti, které se narodily v červnu, spadají do dvou slunečních znamení. Buď se narodily do 22. června, a jsou tedy Blíženci, nebo jsou to Raci, kteří následují hned po Blížencích.

VIDEO: 4 živly v horoskopu u dětí

Jací jsou malí Blíženci?

Blíženci jsou upovídaní, charismatičtí a vtipní. Vládne jim Merkur, planeta rychlosti a komunikace, takže i rozmary Blíženců mohou být tak trochu rtuťovité. To znamená, že červnové miminko ve znamení Blíženců může mít spoustu zájmů, které se velice rychle rozvinou, ale mohou taky rychle skončit. Kromě toho umí Blíženci kohokoli okouzlit svým žvatláním.

Tátové podle horoskopu: Jaké znamení se svým dětem věnuje naplno? A kdo ve výchově pokulhává?

Jací jsou malí Raci?

Raci jsou pečující, empatičtí a intuitivní. Někdy ale trochu mrzutí. Nálada malých Raků může narůstat a slábnout podobně jako Měsíc, který je jejich vládnoucí planetou. Raci mají rádi rodinný život, takže se nedivte, že se vaše račí mládě rádo drží blízko hnízda.

Červnové děti a drahé kameny

Červen je jedním z pouhých tří měsíců, které se mohou pochlubit dokonce třemi drahými kameny. Červen je reprezentován ostýchavou perlou, duhovým měsíčním kamenem a alexandritem měnícím barvu. Alexandrit patří mezi nejvzácnější drahokamy a je nejvzácnější variantou minerálu chryzoberylu, který je ruským národním drahokamem.

Červnové děti a květiny

Červen reprezentují dvě květiny: růže a zimolez. Růže znamenají romantiku, zatímco zimolez znamená štěstí.

Červnové děti mají slunečnou osobnost

Můžete očekávat, že vaše červnové miminko bude optimistické, a podle jedné evropské studie to tak skutečně bývá. Děti narozené na jaře a v létě mají větší pravděpodobnost někdy až přehnaně pozitivního přístupu k životu než děti narozené v jiném období roku.

Červnové děti jsou plné nápadů

Lidé narození v červnu jsou velmi zvědaví a rádi se o věcech, které je zajímají, dozvídají co nejvíce. Jejich mysl neustále překypuje novými nápady a myšlenkami a může být pro ně těžké věnovat pozornost jen jedné věci. Jejich kreativní mysl z nich dělá rychlé myslitele.

Červnové děti můžou dosáhnout velkých úspěchů

Britská studie zjistila, že děti narozené v červnu bývají velice úspěšné už od raného věku a „táhne“ se to s nimi až do dospělosti. I když vaše červnové miminko není někdo, ke komu byste měli vzhlížet doslova, může to být někdo, ke komu můžete vzhlížet obrazně.

Červnové děti můžou získat Nobelovu cenu

Vaše skvělé dítě může být dokonce geniální! Analýza laureátů Nobelovy ceny zjistila, že překvapivě vysoký počet držitelů se narodil právě v měsíci červnu. A i když nobelovku nezískají, pořád jsou tyto děti ozdobou každé společnosti.

Babičky podle zvěrokruhu. Jaká je ta vaše? Pečující, přísná nebo bláznivá?
Témata: Děti, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Rak, Blíženec, květiny, Světýlko, Měsíc, Drahokam, Červen, Merkur, Nobelova cena, Zimolez, Červ

Video