Maminka.czHoroskopy

7 fascinujících faktů o červencových dětech. V čem budou vynikat a v čem se jim bude dařit?

aši 22.  7.  2023
O letních dětech se říká, že jsou to šťastné děti. A je to celkem prima, protože narozeninové oslavy mohou probíhat venku pod stromy nebo kdekoli jinde v přírodě. Štěstí ale mají hlavně červencová miminka. Podle některých studií mohou mít tyto děti oproti ostatním určité výhody díky slunečnímu záření navíc, které jim dodává vitamin D v prvních měsících života. Co dalšího je na červencových dětech skvělého?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ve znamení Raka nebo Lva

Pokud se vaše červencové dítě narodí mezi 1. červencem a 22. červencem, pak je to Rak, což je vodní znamení. Pokud se vaše dítě narodí mezi 23. a 31. červencem, pak je to ohnivý Lev.

VIDEO: Horoskopy: Dítě ve znamení Lva

Dítě ve znamení Raka

Raci, kterým vládne náladový měsíc, jsou soucitní, velmi citliví a milující. Ale pozor, děti narozené ve znamení Raka mají tendenci se emocionálně stahovat, takže mámy nebo tátové musí využít spousty triků, jak se naučit s těmito pocity vyrovnat a pracovat. Podle astrologů jsou Raci přirozenými vychovateli a pečovateli, takže se nedivte, že oblíbenými hračkami vašich malých Raků jsou panenky nebo plyšáci, o které se mohou něžně starat. Malí Raci mají obvykle rádi svůj osobní prostor a velmi rádi se o něj starají.

Dítě ve znamení Lva

Znamení Lva je ohnivé znamení, které žije ze slunce. Lvi jsou loajální, sebevědomí a charismatičtí, což je možná důvod, proč toto znamení reprezentuje královský lev. Máte-li dítě narozené v tomto znamení, můžete očekávat, že budou hvězdami na tanečním parketu či v hodinách hudby nebo baletu. Lvi se rád vyhřívají v pozornosti ostatních, ale někdy bývají nevrlí, když se světlo pootočí jiným směrem. Na druhé straně jsou lví děti neuvěřitelně štědré. Co dalšího souvisí s dětmi narozenými v červenci?

Dědečkové podle horoskopu. Kdo se bude s vnoučaty mazlit, chodit na výstavy nebo je bude doučovat matematiku?

Červencová miminka a květiny

Červencové děti zastupují dvě rostliny. Stračka a leknín. Stračky jsou rostliny z čeledi pryskyřníkovité a jsou to vytrvalé byliny se souměrnými květy v hroznovitých květenstvích. O stračkách se říká, že symbolizují lásku a každá barva má jiný význam. Růžová například znamená nestálost, bílá znamená šťastnou povahu, modrá je spojená s milostí. Leknín představuje čistotu a majestát.

Červencová miminka a drahé kameny

Rubín je jeden z nejcennějších drahokamů. Hinduisté jej nazývali „králem drahokamů“. Rubín znamená vášeň, lásku a úspěch. Jeho název pochází z latinského Rubeus, což znamená červený.

Červencová miminka jsou sluníčka

Vědcům se podařilo najít vztah mezi dětmi narozenými v červenci a jejich pohledem na život v dospělosti. Ukazuje se, že červencové děti mají v dospělosti vyšší míru „slunečných dispozic“, pozitivity a nižší riziko vzniku poruch nálady včetně deprese.

Červencová miminka mají skvělou sebekontrolu

Červencová miminka mají podle řady studií největší schopnost sebekontroly svých emocí, včetně kontroly agrese, jako je například rozčilení se nad prohrou v Člověče nezlob se, nebo když mu vezmete hračku. Samozřejmě, s batolecí fází dětského vzdoru se vypořádat budete muset, ale nebude to možná tak zlé.

Červencová miminka mívají umělecké sklony

U dětí narozených v červenci je pravděpodobnější, že když vyrostou, stanou se umělci. Mezi další povolání, která byla v drtivé většině složena z letních a červencových miminek, patřili strojvůdci a zedníci. Zajímavé, že?

Děti podle horoskopu: Raci. Jsou víc než citliví, hodně proměnliví, milují pořádek a svět dospěláků

Červencová miminka bývají častěji leváci

Když vaše dítě narozené v červenci namaluje své první mistrovské dílo, je velká šance, že to udělá levou rukou. Vědci zjistili, že děti, které se narodí v červenci, mají výrazně vyšší šanci, že se narodí se sklonem k levorukosti. Kdo ví, zda to tak skutečně je, ale věda je věda.

Červencová miminka jsou v dobré společnosti

Neznáte žádné přátele nebo rodinu narozené v červenci? To nevadí, protože sluncem políbené dítě je i tak v docela působivé společnosti. Mezi celebrity, které sdílejí narozeniny s vaším malým Rakem nebo Lvem, patří Selena Gomez, Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Morgan Freeman, Tom Hanks, Margot Robbie, Harrison Ford, Benedict Cumberbatch, Daniel Radcliffe.

Témata: Děti, Miminko, Horoskopy, astrologie, Lev, příroda, oslava, Rak, Daniel Radcliffe, studium, Jennifer Lopezová, Selena Gomezová, Sluneční záření, Tom Hanks, Harrison Ford, Strom, Prysk, Znamení, Sandra Bullocková, Červencová, Selen, Červenec, Margot Robbie, Červ