7 nejčastějších lží, které říkají těhotné

Hana 27. 5. 2015 21:48
To je pěkná hloupost. Zřejmě autor článku nemá žádné osobní zkušenosti s těhotenstvím. Nebo nechápu, proč by všechno co píše měli být jen lži. My jméno psali až v porodnici, celé těhotenství jsem si užívala, protože mi nebylo vůbec špatně. Háčkované botičky se mi líbí, když jsem uviděla pozitivní těhotenský test tak jsem plakala radostí, káva a cigarety mi přestaly chutnat ze dne na den ještě než jsem vůbec věděla, že jsem těhotná a dodnes mi nechybí... a mohla bych pokračovat... A nemyslím si, že bych byla divná.
Katka 28. 5. 2015 14:06
Hani, souhlasím, těhotenství si také užívám a nevidím na něm nic špatného. Autor článku buď nemá zkušenosti s těhotenstvím žádné, nebo právě jen ty špatné....
Katarina 29. 5. 2015 09:59
Zcela souhlasím s těmi cigaretami a jménem, ale zbytek bohužel.. Vy jste právě jedna z těch mála, které si těhu užívají :) Já to také vidím okolo sebe :( Ta většina žen zkrátka trpí různými problémy a komplikuje jim to ten šťastný průběh :( A s tím testem jsem to naopak pochopila tak, že autor tím chce říci, že druhým maminka řekne, jak je štastná, ale už nepřizná, že sama v sobě má tu obavu, zda to zvládne, zda bude skvělá maminka,... ;)
Lucka 29. 5. 2015 12:23
Taky mi to tak příjde. Při // jsem málem proletěla stropem nadšením. Ano strach byl, ale z toho že bych znovu o mimi přišla. Pohlaví jsme zjistili až na sále. Pravda já chtěla spíš holku a manžel kluka. Vyhrála jsem Jméno jsme řešili ještě v porodnici. Nekouřím, nepiju. Kafe si dám 1-2 a tomu jednomu sem se nebránila ani v těhu. Háčkované botičky jsou krásné a hodily se. Ano přibrala jsem 26 kg ale ty jsou po roce samy pryč. Těhotenství jsem si užívala až tak na ten poslední měsíc. Byla jsem ráda že se sama dokulhám na záchod Ale za to mohly moje špatný kyčle který se při větší zátězi projevily Takže nesouhlasím ale každej to má jinak.
Katka 29. 5. 2015 15:50
Ano , zcela souhlasím s Vaší odpovědí Lucko Mám dvě zdravé děti . Přibrala jsem 7 kg syn měl 5 a je to krásný zdravý kluk , u druhého dítka mi to bylo fuk co to bude a bála jsem se o zdraví miminka . Ač mám nemoc pohybového aparátu , pracovala jsem , odrodila dvě krásné děti a postavu mám lepší a vytrénovanější než dřív. Nekouřím a jím zdravě po celý život , takže žádný problém a kávu mi dokonce doporučili . Kdo to psal ?
Kathie 16. 6. 2015 11:33
1. Jsem těhotná. Jupííí! - Článek tvrdí, že jsem blázen. Nepřipadám si tak - připadám si naprosto v pořádku mentálně i fyzicky.
x 2. Přibrala jsem, neřeším svou velikost - ale znám ze svého okolí těhotné, které skutečně nepřibraly a do konce těhotenství nosily své původní oblečení. Na začátku těhotenství totiž kvůli nevolnostem hodně shodily.
3. Jsem tak nadšená. Miluju těhotenství - Naprosto. Kdybych takhle vyrovnaná a spokojená byla napořád, bylo by to skvělé.
4. Vůbec mi nechybí cigarety - Jsem již několik let abstinující kuřačka, nyní tedy už nekuřačka. Alkohol (víno) a kávu si samozřejmě v rozumné míře dám. Jsem těhotná, ne nemocná!
5. Ty háčkované botičky se mi moc líbí! Děkuji - Díky za každý roztomilý dárek. Potřebné věci si seženu sama, na ty krásné mám přátele/rodinu.
x 6. Ano, jméno už máme - ale dlouhou dobu jsme ho neměli. Nebyl důvod.
7. Je jedno, jestli to bude kluk, nebo holka, hlavně ať je to zdravé - Tahle věta naprosto vystihuje postoj můj i mého manžela. Oba se pod něj s klidem podepíšeme. I kdyby se nakonec gynekolog spletl a pohlaví se změnilo, je nám to úplně jedno. Jen když bude zdravé.

Jen vyspělá žena dokáže ocenit těhotenství. Vyspělost nesouvisí s věkem. Články na tomto webu jsou stejné jako na jiných - zkreslené, neobjektivní, marketingové. Jen rozumný člověk se nenechá zmanipulovat do pozice, ve které ho médium chce mít.

Janca 17. 6. 2015 21:14
Ahoj,
naprosto s Tebou souhlasím . Těhotenství bylo krásný období a doufám, že se mi poštěsti si ho zopakovat. Malému je ale teprve 8 měsíců, tak musím chvíli počkat . Tobě přeji, ať si těhotenství užiješ a můžeš se pak radovat z voňaveho mimi
Iva 29. 5. 2015 07:38
Teda, já zase s autorem celkem souhlasím Mám rodit za dva týdny a těhotenství je otrava, i když jsme na mrňouska všichni natěšení. A já konkrétně se těším,až bude moje tělo zase moje,až shodím těch 15 kg nahoře,až si budu moct dát i pivko..a vyptávání na jméno mi po čase začalo lézt krkem a i když jsme říkali,že je jedno,co to bude,tak jsme si oba toužebně přáli chlapce a to bylo radosti,když jsme se dozvěděli,že to chlapec je..Za mě tedy těhotenství žádná úžasná věc není,rozhodně jsem se v něm nenašla, i když nemám ani jedninou komplikaci a jediná pozitivní věc je na něm výsledek . Holt to máme každá jinak
Lůca 4. 6. 2015 12:14
Taky s autorem souhlasím. Všichni kolem (kromě manžela a nejbližších) nevidí můj zdravotní stav ani jak mi je a vidí jen to, že čekám miminko a že tím pádem jsem šťastná. Ano, jsem, na malou se neuvěřitelně těším a čeká nás to během tří týdnů. Ale i se těším, až budu mít malou u sebe a já přestanu brát 12 léků denně. Už teď mám 25 kg nahoře a to se snažím dodržovat zdravou výživu, pánev bolí tak, že nemohu sedět, ležet, stát, oteklé nohy tak, že je necítím a jen pálí, nespím skoro a to nemluvím o těhotenské cukrovce, vysokém tlaku, snížené funkci štítné žlázy, chudokrevnosti, křečích apod. A to se snažím sebevíc si těhotenství užívat a dala bych cokoliv za to, aby mi bylo alespoň z poloviny tak dobře jako maminkám v prvních příspěvkách...
Petra 8. 6. 2015 11:11
Věřím, že tomu tak může být. O to víc jsem šťastnější, že já patřila k té hrstce vyvolených, která si těhotenství navzdory zvracení a podobným "neduhům" opravdově užívala.
Klára 10. 6. 2015 12:54
Musím s autorem souhlasit. 1.Když jsem zjistila, že jsem těhotná(těhotenství nebylo plánované) tak jsem 3 dny probrečela, než se přítel vrátil z práce z Německa a řekla jsem mu to. Byli jsme spolu v tu dobu rok a přítel jezdil domu jen na víkendy.
2. narostlo mi pouze bříško,ale džíny jsem od 5 měsíce neoblékla,ale to jsem neřešila, byla jsem spokojená.
3. Zvracela jsem jak alík až do 5. měsíce, pak byl měsíc klid,pak začaly vedra a já zvracela skoro až do porodu. Občas jsem těhotenství opravdu nesnášela,protože mi pořád bylo zle, díky zvracení jsem nepřibírala a byla z toho akorát ve stresu.
4.Kafe mi chybělo hrozně moc... Piju turka bez cukru a mléka a moje mamka mu říká ,,zabiják,,. Na caro jsem si zvykala fakt dlouho a nikdy mě neuspokojil. kouřit jsem přestala a taky mi to moc chybělo...z alkoholu mi bylo zle,takže to jediné mi nevadilo.
5. a 6. za oblečení jsem byla ráda a na jménu jsme se shodli hned... Ovšem háčkovaný růžový obleček s čepiučkou a botičkama od tchýně bych neoblékla dítěti ani před 30 lety,takže ten se hned po předání letěl schovat do komory... Byl to fakt hnus
7.Já chtěla kluka, přítel holku a máme Adélku
Sima 15. 6. 2015 14:33
Těhotenství jsem si hrozně přála a docela jsem se na něj i těšila, jak se budu cpát od rána do večera a jak to bude všechno super. Jo houby, do konce 4 měsíce jsem pořád jenom zvracela a od 6 měsíce jsem zase vůbec nemohla spát, pálily mě nohy jako blázen, no hrůza. Myslim, že bych těhotná už nikdy být nechtěla, narodili se nám dvojčata, takže už ani nikdy těhule nebudu )
Veronika 9. 7. 2015 16:08
Ach jo, zase další článek, co ví všechno o všech. Těhotenství provází změna hormonů, velká očekávání, zklamání, strach, radost, zlí, hodní, zvědaví, neomaleni lidé, prohlídky, šílená horka... Každá žena, která dítě chce a přála si ho, má svoje bříško ráda. To přece ale neznamená, že se nemůže cítit zle, smutne, vystrašene...
Nejsme stejné, nemáme stejné zázemí, rodinu nebo dokonalého partnera. A už vůbec nemáme stejný průběh těhotenství, porodu, šestinedělí.
Takže, asi není důležité, jestli jsme dokonale těhotné, ale jestli nakonec péči o dítě zvladneme a vychovame slušného člověka!
13

Horoskopy

Střelec Milí Střelci, pouštíte se do aktivit, které jsou náročné, ale slibují velký zisk. Pokud si chcete…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patricie, Oton

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné