Maminka.czMateřství

9 jednoduchých způsobů, jak být co nejlepší mámou, i když to občas bolí!

Simona Procházková 29.  4.  2021
Každý rodič dnes čelí náročné realitě hektického způsobu života. Také máte někdy pocit, že vás nejrůznější názory a tlaky, nepřiměřené nároky a očekávání okolí dohánějí k šílenství? Zastavte se, zpomalte a vzpomeňte si na vlastní dětství. Co potřebuje dítě ze všeho nejvíce? Lásku svých rodičů! Jak jim ji nejlépe dáte najevo?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Od té doby, co jste sama byla malá holka, se toho zase tolik nezměnilo. Stejně jako váš syn nebo dcera jste považovala za vrchol blaha, když maminka pochválila obří stavbu z lega nebo si s vámi táta stavěl bunkry pod stolem. Jistě, už teď jste skvělá a nepostradatelná maminka! Pokud byste ale měla chuť na sobě a vztahu ke svým ratolestem ještě trochu zapracovat, přinášíme pár chytrých a překvapivě snadných tipů, jak na to.

VIDEO: Odvaha, nebo šílenství? Rodina se rozhodla vychovávat děti v divočině

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Děti, Mateřství, Rodina, Rodičovství, Výchova, Péče o dítě a jeho výchova, Rodiče, Dětství, Odvaha, dovolená u moře, Domácí výuka, Maminka, Zoologická zahrada, Předsíň, Šílenství, Kano, Nejlepší máma, Nicnedělání, OBČAS, Realita, Jed, ISTOCK, Internet, Máma, Lego