Maminka.czSlavné maminky

A je to venku! Herečka Tereza Ramba je dvojnásobnou maminkou!

Dita Mrázková 20.  1.  2022
Radostnou novinu neoznámila sympatická herečka po vzoru mnohých přímo z porodnice, nýbrž z rodinné procházky, na které spolu se svým manželem Matyášem vezla dva kočárky. K dvouletému synovi tak přibyl další parťák možná už o Vánocích! Nebo že by parťačka?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Zdravíme všechny rodiče. Máme dva kočáry, jsme šťastní a spokojení. Už máme dvě děti!" Těmito slovy oznámila oblíbená herečka radostnou novinu. Její rodina se tak rozrostla o dalšího člena. 

VIDEO: Herečka Tereza Ramba o pohlaví miminka...

Pohlaví druhého potomka pár dopředu znát nechtěl. „Já to nevím, chci si to nechat do porodu, ale doufám, že to někdo nevykecá,“ nechala se slyšet herečka na loňském karlovarském festivalu.

Tereza je maminkou téměř dvouletého syna, kterému říká Slunce nebo Koláček. 

DobroDruhům: Tereza Ramba jako autorka originálního cestopisu

Ještě před Vánoci sdílela na Instagramu jednu "pohodovku" s komentářem:

"Chvilka přitulení, aby se to všechno stihlo. Nic se nestihne, ale je to jedno. Ještě. Dojímám se tady, ve svým bývalým dětským pokoji. Kdy se to stalo? Pořád jsem si někde opilá myslela na baru, že život je o něčem jiným a že už HO nikdy nepotkám. A pak přišel Koláček a najednou má hned vedle táty vlastní lopatu a hrabe sníh na zahradě. Tak strašně šťastně..."

Tereza tak momentálně zažívá dvojnásobnou radost. K narození miminka se přidává s gratulací i redakce Maminky.

Témata: Láska a vztahy, Rodina a vztahy, Vánoce, Slavné maminky, Gynekologie a porodnictví (poradna), Instagram, Životy slavných, Syn, Sociální sítě, herečka, Kočárek, Slunce, Matyáš Ramba, Tereza Voříšková, Tereza Ramba, Láska je, Vor, Tereza Rambo, Dvouletý syn, Novina, Koláček, Manžel, Matyáš, Maminka, Komentář, Kočárky na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat