Maminka.czMaminka roku 2023

Absolutní vítězka Maminky roku 2023: Pro syna jsem nejlepší maminka i bez titulu!

Absolutní vítězkou Maminky roku 2023 se stala Simona Rendlová. Vítězství ji překvapilo a dojalo. Přečtěte si rozhovor, který vznikl bezprostředně po vyhlášení, a podívejte se na video, ve kterém říká, že výhru přála úplně všem maminkám.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Každá maminka by si zasloužila tady stát. A všechny maminky, které jsem tady v soutěži poznala, jsou úplně skvělé. Jak jste se o nás starali, připravili nám program, co jste nám řekli, všechno bylo naprosto skvělé," řekla na pódiu se slzami v očích čerstvá absolutní vítězka Simona Rendlová. 

Simono, moc gratuluju. A jak se cítí absolutní vítězka Maminky roku 2023?

Já jsem to vůbec nebrala jako soutěž, spíš naopak jsem to brala jako zkušenost. Všechny, kdo jsme tady, jsme vítězky. Hlavně všechny účastnice jsou úžasné ženy a úžasné maminky. A taky porota a všichni tady jsou skvělí. Vlastně jsem z toho vítězství byla taková zaskočená.

Jak probíhal celý ten den, jak jste si ho užila? Vy jste o tom hezky mluvila.

Dopoledne jsme si dávaly snídani s patronkami, krásně jsme si popovídaly, zasmály se a pak o nás celé odpoledne pečovaly. Krásně nás učesaly a nalíčily. Bylo to úžasné. 

První dojmy z Maminky roku 2023: Jak si večer užily vítězky a patronky? Podívejte se na video


Co na vás čeká doma? Jak na to budou reagovat děti?

Moje Karolínka, ta to asi moc vnímat nebude, ale Patriček, ten už i předtím, než jsem se přihlásila do soutěže, říkal: Maminko, ty jsi stejně nejlepší maminka na světě. Takže pro něj už ta nejlepší maminka jsem. 

Ale pojďme říct, že vy máte dětí spoustu jako teta. Tak co budou říkat ty další v práci?

Dětičky v práci mi hodně fandily a myslím si, že budou rády, když se dozvědí tu informaci. 

Dojemné finále Maminky roku: Kašáková v slzách, šokující přiznání Nesvačilové a Brzobohatého óda na lodičky


Co pro vás tohle všechno znamená? Když si představíte sama sebe třeba za rok, tak jaká bude Simona?

Já si myslím, že budu v tomhle úplně stejná, protože vlastně ta práce s těmi dětmi mě hodně nabíjí, dělá mě šťastnou a je to vlastně ten můj splněný sen, takže já si myslím, že budu úplně stejná jako teď.

Na záznam z galavečera se můžete podívat ZDE!

VIDEO: První dojmy z galavečeru Maminka roku 2023!

Témata: Rozhovor, Maminka roku 2023, Syn, Nejlepší video, Maminka roku 2022, galavečer, Maminka hrdinka, Absolutní vítězka, Vyhlášení, Patriček, Soutěž, Simona Rendlová, Maminka, Vítězka