Maminka.czAdvent

GALERIE: Jak vykouzlit doma vánoční náladu? Tady je inspirace na úchvatnou výzdobu a dekorace

Simona Procházková 25.  11.  2021
Hledáte šikovné a kreativní nápady, jak vánočně vyzdobit váš domov a dopřát mu slavnostní háv plný radosti, těšení a pohody? Máme pro vás bohatou inspiraci, podívejte se.

Přemýšlíte, jak vyzdobit a zútulnit váš domov a přivítat první adventní víkend ve svátečně vyladěné atmosféře? Pokud hledáte tipy, jak na to, podívejte se do naší velké galerie, kde najdete spoustu fotek s úžasnými nápady.

Nechce se vám nic složitého vyrábět, nemáte čas nebo se na vlastnoruční tvorbu zkrátka necítíte? Nevadí. Krásné doplňky, svícny, dřevěné ozdoby, vonné svíčky, originální adventní věnce, světelné led řetězy a další vánoční dekorace pořídíte dnes v každém květinářství, papírnictví i v hobbymarketech nebo je samozřejmě nabízejí mnohé e-shopy. 

Manuál pro unavené mámy: Co můžete letos o adventu konečně udělat jinak?

Udělejte radost dětem a nechte je napéct vánoční sušenky nebo voňavé perníčky, ze kterých si mohou sestavit pohádkovou zimní vesničku, sehnat se dá také vylamovací "ladovský" betlém z kartonu, který si společně jednoduše sestavíte, nebo dřevěné či skleněné ozdoby na stromek, které si ratolesti mohou pomalovat a zkrášlit podle svého vkusu.

Potěšte i sama sebe, kupte si třeba letos svůj vlastní adventní kalendář. Ve verzi pro dospělé nejsou k dispozici jen klasické čokoládové, ale například také ty s kosmetikou, mini verzemi parfémů, luxusními čaji, degustačními ořechovými krémy nebo sušeným ovocem. Udělejte si advent nezapomenutelný (ano, klidně i tak trochu kýčovitý, pokud milujete světýlka a třpyt), fantazii se meze nekladou!

Témata: Galerie, Rodina, Vánoce, Vánoce 2021, Tvoření, Váš domov, Advent, Výroba, Tradice, Kreativní nápad, Inspirace, Plná radost, Domov, Nápad, Dekorace, Výzdoba
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Sladký jako cumel! Neuvěříte, co všechno strkaly maminky v historii dětem do pusy
Zenklová Veronika
Retro
Upřímné doznání zpěvačky Moniky Absolonové: Co řekla svým synům o rozchodu s jejich tátou?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
3v1 jsou kompletní. Nikol Leitgeb je podruhé maminkou
Formánková Simona
Slavné maminky
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství