Maminka.czSlavné maminky

Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Které další slavné mámy mají tři děti se třemi různými muži?

Vanda Stöckbauerová 3.  9.  2023
Po několika týdnech všemožných spekulací prolomila Agáta Hanychová (38) mlčení a oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem (54), který je otcem její dcery Rozárky. Známá influencerka to bere jako svou životní prohru. Které další slavné maminky neměly v lásce moc štěstí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Agáta Hanychová dnes přiznala rozchod s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se kterým má čtyřměsíční dceru Rozárku.

 „Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál. Rozešli jsme se jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří. To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva. Moc vás prosím, berte to jako mé jediné vyjádření k rozchodu. Ani pro jednoho z nás to není lehké, prosíme o respektování tohoto pro nás oba nelehkého období,“ sdílela Agáta na svém Instagramu. Soukupovi poděkovala za rok a půl krásného vztahu a za nádhernou dceru. "Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózy," napsala. 

Prvorozeného syna Kryšpína má s Miroslavem Dopitou, druhorozenou dceru Miu s hercem Jakubem Prachařem.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost


Které další známé maminky mají tři děti s různými partnery? 

Mel B

Známá členka Spice Girls má dcery Phoenix, Angel a Madison. Nejstarší dcerou zpěvačky je Phoenix Chi Gulzar, která se narodila v roce 1999. Zpěvačka se s jejím otcem Jimmym Gulzarem seznámila, když tančil na turné Spiceworld Tour, a v září 1998 se vzali. Manželství však nemělo dlouhého trvání. Mel podala žádost o rozvod v roce 2000. Phoenix je dokonalou kopií své mámy. Koncem prosince 2022 si pro své sociální sítě vytvořila fotky s ikonickým oblečením své slavné mámy. 

Druhá dcera Angel se narodila v roce 2007. V době jejího početí byla zpěvačka spojována s komikem Eddiem Murphym, ten se však od těhotenství distancoval. "Nevím, čí je to dítě, dokud nepřijde na svět a neudělají se krevní testy," řekl tehdy CNN. Soudem nařízený test DNA potvrdil, že slavný herec je otcem. Během dramatického sporu s Eddiem začala Mel B chodit s filmovým producentem Stephenem Belafontem. Poprvé se dali dohromady v únoru 2007 a o pět měsíců později se vzali při rychlém obřadu v Las Vegas. Pár pak přivítal na svět dceru Madison Brown Belafonte. Mel se tehdy rozplývala nad svým vztahem se Stephenem a nad tím, jak se rodičovství s ním liší od jejích předchozích zkušeností. Jejich láska však netrvala věčně. Mel a Stephen se rozešli v prosinci 2016 a v březnu 2017 podala žádost o rozvod. Do médií pak pronikaly nejrůznější zprávy o tom, že Stephen Melanii fyzicky i psychicky týral, nutil ji do sexu ve třech, který si natočil, a poté jí vyhrožoval, že sexuální nahrávky zveřejní.

Klepněte pro větší obrázek

Melanie Griffith

Herečka Melanie Griffith má z každého ze svých manželství tři dospělé děti. Nejstarší syn Alexander Bauer se narodil v roce 1985. Jeho otcem je kubánský herec Steven Bauer, který byl se slavnou herečkou ženatý v letech 1981 až 1989. Prostřední dítě, dcera Dakota Johnson, je nejslavnější ratolest Melanie. Narodila se v roce 1989 a otcem je herec Don Johnson. Melanie a Don se vzali na pouhých šest měsíců v roce 1976. Po rozchodu se Melanie dala s Donem znovu dohromady a v roce 1989, když se narodila Dakota, se podruhé vzali. Po sedmi letech se znovu rozvedli. Dakota patří v Hollywoodu mezi známé herečky, stejně jako její matka. Nejmladší dcera Stella Banderas je dcerou Melanie a herce Antonia Banderase. Je jediným dítětem z téměř desetiletého manželství tohoto bývalého hollywoodského páru, které trvalo od roku 1996 do roku 2015. Stella se narodila v roce 1996 v otcově rodném Španělsku. Díky původu svých rodičů má dvojí občanství, španělské a americké, a hovoří dvojjazyčně: španělsky i anglicky.

Klepněte pro větší obrázek

Kate Hudson

Kate Hudson se nikdy neváhala pochlubit svými třemi dětmi: Ryderem, Binghamem a Rani. Její Instagram je plný fotek s rodinou. První dítě, Rydera, si herečka pořídila s bývalým manželem Chrisem Robinsonem v roce 2004, druhý syn Bingham se narodil v roce 2011 a má ho s bývalým snoubencem Mattem Bellamym. Rodina Kate Hudson se opět rozrostla v roce 2018, kdy svému snoubenci Dannymu Fujikawou porodila dceru Rani. O tom, že každé z jejích dětí má jiného otce, herečka žertovala během vystoupení v pořadu Sunday Today. "Děti mají více tatínků, mám děti všude možně," řekla tenkrát se smíchem.

Klepněte pro větší obrázek

Kate Winslet

Hvězda filmu Titanic má tři děti ze tří manželství. V roce 2000 se jí narodila dcera Mia Threapleton, kterou má s bývalým manželem Jimem Threapletonem. O tři roky později přivítala s bývalým manželem Samem Mendesem na svět syna Joe Alfieho Mendese. V roce 2013 se jí narodilo třetí dítě – a první s manželem Edwardem Abelem Smithem – syn Bear Blaze.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Slavné maminky, Instagram, Dcera, Děti slavných, herečka, Celebrity, Hollywood, Rozchod, Španělsko, Mel B, Rani, Agáta Hanychová, Stella, Don Johnson, Las Vegas, Miroslav Dopitá, Antonio Banderas, Angela, Melanie Griffithová, Madison, Dakota Johnsonová, Eddie, Kryšpín, Jaromír, Banderas