Maminka.czCelebrity

Agáta Hanychová prozradila, jaké vybrala jméno pro třetí dítě

Vanda Stöckbauerová 3.  1.  2023
Modelka a influencerka Agáta Hanychová se svým fanouškům svěřila, jak chce pojmenovat holčičku, kterou čeká s Jaromírem Soukupem. Odtajnila i další intimní detaily ze svého soukromí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Agáta Hanychová, která se momentálně léčí antibiotiky se zápalem plic, odpovídala na svém Instagramu na otázky sledujících. „Netuším, kde jsem to chytla, ale poprvé jsem schopna si udělat maximálně čaj,“ postěžovala si Agáta na nemoc.

VIDEO: Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence?

Nervy, nebo klidné těhotenství?

Prozradila, že v těhotenství má spíš nervy. Není divu, protože má za sebou pár zdravotních nepříjemností. Teď má zápal plic, v jedenáctém týdnu těhotenství zase krvácela a musela na pár dní do nemocnice. Lékaři jí doporučili, aby víc odpočívala.

Jméno pro holčičku

Agáta nepatří mezi slavné maminky, které jméno dítěte úzkostlivě tají až do porodu. „Pro holku máme vybrané jméno Rozárka a pro kluka žádné, protože víme, že to bude holka,“ odpověděla na dotaz fanoušků s úsměvem.

Císař, nebo přirozený porod?

Nezdráhala se odpovědět ani na otázky ohledně porodu. „Chci rodit přirozenou cestou tak, jak jsem rodila obě děti, tak doufám, že to vše klapne a bude to moct být zase přirozeně,“ svěřila se.

Sex v těhotenství

Od sledujících dostala i intimní dotaz, jak s Jaromírem prožívá sex v těhotenství, a odpověď zněla: „Skvěle, já myslím, že čím větší břicho, tím je to lepší.“ (smích)

Také prozradila, že termín porodu má 28. dubna, což je i den jejího narození. Jestli se Rozárka narodí v termínu, budou moct slavit narozeniny společně.

Agáta je už dvojnásobnou mámou. Jedenáctiletého syna Kryšpína má z prvního vztahu s hokejistou Miroslavem Dopitou a pětiletou dceru Miu má z manželství s hercem Jakubem Prachařem.

Agáta Hanychová prozradila pohlaví dítěte Jaromíra Soukupa!
Témata: Porod, Těhotenství, Instagram, Celebrity, Děti slavných, matka a dcera, modelka, Influencerka, Agáta Hanychová, Holčička, Kryšpín, Jaromír, Jakub Prachař, Zápal plic, Miroslav Dopitá, Jaromír Soukup, Intimní detail
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Ve dvou letech platila za nejkrásnější batole na světě. Jak vypadá a žije „živá panenka“ Aira Marie Brown dnes?
len
Životní příběh
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
GALERIE: To je ale háro! Pobavte se nad fotkami roztomilých vlasatých miminek
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Řečové vady bývají důvodem k odkladu školní docházky, říká logoped. Které vadí?
Procházková Simona
Předškolák
Lékaři můj stav zlehčovali. Nejhorší to bylo po porodu a smrti tatínka, vzpomíná Martina, která trpí ulcerózní kolitidou
Procházková Simona
Zdraví
Seriál Kukačky láme rekordy. Může matka vůbec poznat, že dítě není její? Ptáme se Lilie Khousnoutdinovy
Brožová Lenka
Seriál