Alan (36): Rozvodem jsem přišel o syna, chci ho vídat častěji

berunka 30. 5. 2014 19:41
Co ja bych dala za to kdyby otec meho syna o nej jevil vetsi zajem a chtel s nim travit vic casu,nikdy jsem mu nebranila,dokonce jsem ho nutila,aby se synem byl vic.Vsechno marne,nakonec jsem to vzdala,snad na to casem prijde sam,ale to uz muze byt pozde.Moc me to trapi,ale jak se rika,nic se nema lamat pres koleno a pokud nechce sam,je to horsi nez kdyz nemuze. Maly ma 5,5r takze tatu potrebuje,jenze jeho zajem je opravdu maly a pritom je maly hezky a chytry kluk
Josef 25. 8. 2014 22:39
Dobrý den. Chtěl bych napsat i mou zkušenost s přístupem nevlastní matky. Mám syna je mu 11 let.Do jeho 7 let jsem byl sám. Poté jsem si našel ženu kterou jsem si k sobě i s jejími dětmi nastěhoval. Po pár měsících nám začalo peklo na zemi. Různýma intrikami jako že mne miluje a budeme spolu žít a nikdy nás neopustí. Docílila toho že jsem ji podepsal svěření mého syna do pěstounské péče.Přepsal na ní byt i firmu. Od té doby začalo peklo. Syna jsem viděl až po roce a nepomohla mi ani sociálka, řekla že nemám zájem a nikdo to neřešil. Dopadlo to tak daleko že mi na sociálce před pracovnicí řekla že syna neuvidím pokud nepodepíšu dohodu o styku jednou za 14 dní. Nepomohlo ani to že syn s tím nesouhlasil a chce být semnou. Bylo mi řečeno že když to nepodepíšu tak syna nikdy neuvidím. Toto mi řekla socialní pracovnice. Byl jsem s dětmi denně a najednou takový šok. Sedím nevím co dělat kam se obrátit. A když mi řekla že se s ní sociálka domluvila na postupu proti mne tak mne to porazilo. Jezdil jsem s dětmi na výlety a nedělal rozdíl mezi jejími a Pepčou. Bohužel jsem věřil a miloval.
30. 5. 2014 21:25
Taky bych byla ráda kdyby se Ex takhle zajímal o syna. Vždy je jednoduché tvrdit , že mu ho nechci dávat než aby se snažil. Já jsem se snížila k tomu , že jsem mu ho vozila aby si na sebe zvykli. Je mi smutno z toho, že jsou tak hnusné matky.
Petra+Michal 21. 6. 2017 15:23
Můj partner má podobný problém, jen s tím rozdílem, že jeho bývalá partnerka se svou rodinou u dětí dosáhla velmi výrazné změny vztahu dětí k němu. Syndrom zavrženého rodiče... jen proto, že vše řešili domluvou...která se nedodržovala a můj Michal chtěl děti vídat. Přitom já sama mám děti s mužem, který absolutně neprojevuje zájem, už čtyři roky je neviděl,... Teď máme jeden druhého a bojujeme o právo jeho dětí na zdravý vztah s otcem a za to, aby moje holčičky poznaly, co to je, mít tátu, který se jim věnuje. Protože... to je přece nejdůležitější... děti potřebují oba rodiče.
4

Horoskopy

Lev Také v pátek ze sebe vyprodukujete maximum. Dávejte si však pozor na to, ať vám šéf nenaloží další…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alan, Alen, Smil

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné