Maminka.czSlavné maminky

Alena Šeredová, Nikol Švantnerová, Jitka Boho a další. Vánoční idylku sdílely ostřílené, čerstvé i nastávající mámy

Dita Mrázková 27.  12.  2022
Rodinné fotografie od vánočního stromečku nesmí chybět v žádné rodině. Nejinak je tomu i u známých osobností. Jak si Vánoce užívaly maminky z řad modelek, hereček či zpěvaček? A co popřály sobě i svým sledujícím?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Veronika Arichteva

Herečka "zavinšovala" spolu se svými třemi chlapy v chalupě – manželem Bisim, jeho synem Teem a společným synkem Lukou.


Markéta Konvičková

Maminka dvouleté Amálky si "postěžovala", že žádnou stylovou fotografii nešlo pořídit, neb byla malá princezna (zřejmě kvůli Ježíškovi) k nezastavení.

VIDEO: Markéta Konvičková:  pro časopis Maminka: Měla jsem hezký a rychlý porod


Alena Šeredová

Bývalá Miss a modelka zapózovala u stromečku se snoubencem Alessandrem, syny Davidem a Louisem a dcerkou Vivienne, která roste jako z vody.


Nikol Švantnerová

Modelka se už zanedlouho stane maminkou a ve své zdravici dodala, že není nic důležitější než zdraví a rodina. Podepisujeme!


Kristýna Janáčková

Herečka a máma Luise a Elliota sobě i blízkým pod stromeček popřála lásku a pochvalovala si, jak je fajn nechat vše jen plynout, nikam nespěchat a nechat se unášet na vlnách Vánoc...


Monika Leová

Maminka dcery Mii sdílela rodinné foto, které pořídila o něco dřív než na Štědrý den. Ten totiž prý trávili s nudlí u nosu...


Jitka Boho

Jitka, která nedávno porodila synka Tadeáše, se nechala zvěčnit při společné intimní chvilce a svůj malý poklad nazvala "darem".

Jitka Boho: Nejsem máma hrotitelka, občas ale pracně buduju ztracený respekt

Kristýna Plíšková

První Vánoce ve třech si užila s manželem Davidem a synem Adamem, který se narodil letos v květnu, i naše úspěšná tenistka.


Kristýna Schicková

Modelka popřála krásné Vánoce od stromečku, a to se svým mužem Lukášem a syny Elliotem a Liamem.

Témata: Děti, Slavné maminky, Rodina, Vánoce, Instagram, Syn, Fotografie, herečka, Dcera, zpěvačka, matka a dcera, Sociální sítě, modelka, Miss, Ježíšek, Veronika Arichteva, Markéta Konvičková, Monika Leová,, Adam, Elliot, Nikol Švantnerová, Jitka Boho, Kristýna Plíšková, Vivienne, Kristýna Schicková
Mohlo by vás zajímat