Maminka.czKojenec

Aňa Geislerová dostane k Vánocům od Hřebejka kozu

Nejen režisér Jan Hřebejk bude nadělovat kozu. Čeští herci, hudebníci, sportovci a další osobnosti si pod vánoční stromek budou nadělovat kozy, oslíky a další dárky z charitativního e-shopu www.skutecnydarek.cz. Letos na něm čeští dárci nakoupili za více než 6 miliónů korun.
16. 12. 2011
Aňa Geislerová dostane k Vánocům od Hřebejka kozu

„Tahle akce se mi libí, protože je na rozdíl od jiných konkrétní. Dovedu si tak s potěšením představit, že dárek ode mě a mé ženy přijde do konkrétních rukou a ten konkrétní člověk zažije možná po dlouhé době pocit příjemného překvapení a snad i naděje,“ říká herec a režisér Miroslav Krobot, který bude k Vánocům nadělovat šicí stroj. Ty pomáhají chudým ženám zajištovat obživu např. v Kongu, Namibii či na Srí Lance.

„Koupila jsem certifikát „Veselá koza“ a jakmile mi finanční situace dovolí, tak koupím certifikát „100% kráva“. Věřím, že o kozu i o krávu se bude obdarovaná rodina pečlivě starat a že jim zvíře bude dlouhou dobu k užitku,“ říká zpěvačka Marta Kubišová.

Hned dvě kozy daruje také herec a moderátor Marek Eben.„Je to až zábavná myšlenka vědět, že někde v Africe budou mít dvě kozy, které někomu usnadní život,“ říká Marek Eben.

Dárky v charitativním eshopu nakoupili také rychlostní kanoistaMartin Doktor, překážkový běžec Petr Svoboda, herec Jan Cina, zpěvák, skladatel a textařMichal Hrůza či skupina Chinaski, která už má v Etiopii „svého“ oslíka s povozem.

Chcete se také připojit?

V e-shopu si můžete vybrat konkrétní pomoc hned v několika zemích a darovat ho jako neobvyklý vánoční dárek svým přátelům a známým nebo poslat elektronický certifikát firemním partnerům v zahraničí. Nejvíce nakupují kuřata, kozy a sešity a tužky pro chudé děti.

Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Stockholmský syndrom: Zajímavý paradox lidského chování
LENKA (42 let): Chůva nám zachránila manželství
Mýty o klíšťatech: Nejlepší je zakousnuté klíště vykroutit. Jaké jsou ty další?
Jak si vybrat porodnici? Nevybírejte jen podle webovek, ale jděte na prohlídku

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu