Maminka.czSlavné maminky

Andrea Růžičková na Silvestra porodila. Je to kluk! Jaké má jméno?

redakce 1.  1.  2020
Poslední den v roce 2019 se stala dvojnásobnou maminkou herečka Andrea Kerestešová Růžičková. Porodila chlapečka, pro kterého s manželem vybrali jméno Jáchym. Doma už na něj čeká dvouletý bratříček Tobiáš.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Včera se nám s Mikolášem Růžičkou stalo něco překrásného. Porodila jsem nám druhého syna. Je to ten nejmilejší česko-slovenský uzlíček pod sluncem. Dali jsme mu jméno Jáchym. Milujeme. Tak velmi ho milujeme! Děkujeme ti, Bože, za tento dar a zázrak... Ach, není nic víc!“ napsala herečka na svůj Instagram na Nový rok. 

Chlapeček se narodil v Oblastní nemocnici Příbram poslední den roku 2019. Andrea Růžičková skrze fotku poděkovala vedení nemocnice za jejich péči, hlavně za empatii, profesionalitu a lidskost. Fanouškům také popřála vše nejlepší do nového roku. „Zároveň Vám, moji milí, přejeme naplněný rok 2020 LÁSKOU!“ 

Nechci být fanatik, a to v ničem, říká těhotná Andrea Růžičková

Hvězda seriálu Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě a patronka soutěže Maminka roku 2019 má s manželem Mikolášem Růžičkou dvouletého syna Tobiáše. Druhé těhotenství si podle svých slov užívala více než to první: „Je to celkově mnohem lehčí, hlavně mentálně. Přiznám se, že devadesát procent toho, co bych neměla, porušuju. Třeba zvedání těžkých věcí. Ono to ani jinak s dvouletým dítětem nejde,“ přiznala Andrea v rozhovoru pro časopis Maminka.

Tam se také svěřila, že porod doma není nic pro ni: „Mně se kupříkladu u prvního porodu stalo, že nevyšla placenta, protože byla přirostlá. Kdybych rodila doma, vykrvácím a jsem mrtvá,“ říká. Podle ní je fajn, že žena má možnost volby, kde a jak bude rodit, Andrea se prý však cítí líp, když za ní stojí tým profesionálů, jako to bylo i v tomto případě.

Témata: Mateřství, Miminko, Slavné maminky, Instagram, jméno, Maminka, Jáchym, Den roku, Poslední den, Silvestr, André, Chlapeček, Pór, Tobiase, Kluk, Mikoláš Růžička, Fana, Beu, Herečka, Tobiáš, Andrea Růžičková
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
RECEPT: Chalupářský buřtguláš, který připravíte během chvíle
Brožová Lenka
Recepty
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Je jí 23, ale vypadá na 8: Uvízla jsem v těle dítěte, říká dívka, která trpí vzácným onemocněním
Mrázková Dita
Životní příběh