Maminka.czSlavné maminky

Andrea Sestini Hlaváčková je dvojnásobnou maminkou. Holčička dostala šťastné jméno

Vanda Stöckbauerová 21.  2.  2024
Bývalá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (37) se stala dvojnásobnou maminkou. S italským manželem Fabriziem Sestinim (42) přivítala na svět druhou dceru. Jaké jméno jí vybrali?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tenisová šampionka se o radostnou novinku podělila na sociálních sítích.  „Je to tu, nová láska do rodiny. Kdo tipoval holku, tak se trefil! Růžová u nás doma pofrčí dál,“ svěřila se Andrea, která je už maminkou čtyřleté dcery Isabelly. 

Rodiče pro novorozenou dcerku vybrali jméno Bea. Jednoduché a krásné jméno je zkráceninou jména Beata, které je latinského původu a znamená blažená, šťastná. 

VIDEO: Andrea Sestini Hlaváčková: Cesta k miminku nebyla jednoduchá!

Druhé těhotenství se deblové specialistce dařilo skrývat až do začátku šestého měsíce. Odhalila ho v říjnu, při jubilejním stém vysílání StarDance. V pořadu se jí viditelně rýsovalo bříško pod zlatými šaty. „Řekla jsem si, že mám dvě varianty: buď se navléknu do nějaké róby, ve které budu vypadat celkem plnoštíhle, nebo ve svém pokročilejším stavu půjdu s pravdou ven,“ řekla tehdy. Během slavnostního večera zavzpomínala na své úspěchy na tanečním parketu. V roce 2021 v jedenácté řadě StarDance se po boku tanečníka Michala Necpála protančila až do šestého kola. 

Rodičům moc gratulujeme! 

Těhotenství je zásah do sebevědomí, říká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková
Témata: Slavné maminky, Dcera, Isabella, jméno, Stardance, Tenistka, andrea sestini hlaváčková, Beata, Maminka, Michal Necpál, Manžel, Rys, Holčička