Maminka.czSlavné maminky

Andrea Sestini Hlaváčková je podruhé těhotná! Rostoucí bříško ukázala na StarDance

Andrea Machajdíková 21.  10.  2023
Bývalá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se coby bývalá účastnice taneční show StarDance přišla podívat na sobotní vystoupení letošních účastníků, a odtajnila tak, že je těhotná.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Bývalá tenisová šampionka Andrea Sestini Hlaváčková (37) je maminkou čtyřleté dcery Isabelle. Loni přiznala, že by si s manželem Fabriziem přáli druhého potomka, ale že se jim to nedaří. Štěstěna jim ale nakonec přála, a Andrea se tak mohla dnes večer na jubilejním stém vysílání StarDance pochlubit krásným těhotenským bříškem, které se jí viditelně rýsovalo pod zlatými šaty. 

VIDEO: Andrea Sestini Hlaváčková: Po roce a půl na dětském hřišti jsem do StarDance utekla ráda

Přestože Andrea se svými fanoušky na Instagramu sdílí svůj běžný rodinný život, tohle tajemství před nimi dlouhé měsíce skrývala. Těhotenství se jí dařilo tajit dlouhých 6 měsíců! „Setkávala jsem se s tím, že lidi měli ostych se zeptat, ale myslím, že má volba šatů napovídá tomu, že jdu s pravdou ven,“ prozradila Blesku bývalá tenistka. Pohlaví očekávaného potomka ale někdejší skvělá hráčka neprozradila.

Andrea Sestini Hlaváčková tančila ve StarDance před dvěma lety, a přestože její taneční partner Jakub Necpál byl několikrát indisponován a musel za něj zaskakovat jeho mladší bratr, protančila se až do šestého kola. Dnes dorazila se svými kamarádkami Terezou Černochovou a Marikou Šoposkou, které soutěžily ve stejné řadě jako Andrea. 

VIDEO: Andrea Sestini Hlaváčková před svou účastí ve StarDance

Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Instagram, Rodičovství, Šaty, Marika Šoposká, Isabella, andrea sestini hlaváčková, Stardance, Tenistka, Fabrizio, Účastnice, Bříško, Tereza Černochová