Maminka.czSlavné maminky

Aneta Krejčíková: Syn se strašně rád učí. Já jsem nikdy nebyla moc dobrý student, takže doufám, že tohle děti budou mít po tatínkovi

Aneta Krejčíková (32) je maminkou pětiletého Bena a tříleté Antonie. V seriálu Ulice má její postava Gábiny Pumrové pubertálního syna, který řeší první velkou lásku. V reálném životě sympatická herečka zažívá s dětmi spíš první nevinná dětská „zalíbení“.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Pomalinku to začíná. Staršímu Beníkovi bylo teď pět let a už jsem na něm pozorovala tohle léto, když jsme byli u kamaráda na ranči, že se tam dcera jeho bráchy Beníčkovi líbila. Bylo  roztomilé to pozorovat, takže už to nevinně začíná. A dojímám se nad tím,“ vypráví Aneta. 

I když nástup do školy čeká Bena až za rok, už teď je z něj cítit, že ho učení baví. „On se strašně rád učí, nutí nás dokonce, že se chce učit anglicky, že chce cvičit angličtinu, protože chodil až doteď  do mezinárodní anglické školky, takže baví ho učit se nové věci, počítat a tak. Myslím si, že možná je po mém partnerovi, po svém tatínkovi zdědí ten studijní předpoklad, který já jsem nikdy neměla. Já jsem nebyla nikdy moc dobrý student, takže doufám, že tohle děti budou mít po tatínkovi," říká s úsměvem.

Herečka se nedávno s rodinou přestěhovala z bytu v pražských Ďáblicích na Křivoklátsko, kde děti nově navštěvují klasickou školku, která na ně působí velmi dobře. Na mezinárodní školce, do které chodil Ben loni, Aneta oceňovala, že se setkával s jinou kulturou. A samozřejmě velkou výhodou byla angličtina. „Už opravdu na konci minulého školního roku byl schopný se svými kámoši pokecat v angličtině. Je pravda, že dneska je to jiné, ta děcka mají úplně jiné možnosti, než jsme měli my. Můžou si jakoukoli pohádku na jakékoli platformě pustit v angličtině, videa v angličtině. Všeho kolem nás je docela dost, takže to můžou nasávat a vnímat mnohem víc, než jsme mohli my,“ dodává.

Jak se Anetě daří skloubit péči o děti a pracovní povinnosti? A kde opravdu „vypne“? To se dozvíte v našem videorozhovoru v úvodu článku.
 

Veronika Kašáková, Aneta Krejčíková a Míša Tomešová: Exkluzivně o porodech a dalších těhotenstvích
Témata: Slavné maminky, herečka, Děti slavných, Syn, Celebrity, tatínek, Seriál Ulice, Aneta Krejčíková, angličtina, Křivoklátsko, Antonie, Studenti, Beníkovi