Maminka.czGalerie

Angelina Jolie oslavila 46. narozeniny. Podívejte, jak jí to sluší s jejími 6 dětmi

Simona Procházková 5.  6.  2021
Legendární Lara Croft, jedna z nejkrásnějších hollywoodských hvězd a nově také módní návrhářka Angelina Jolie oslavila včera 46. narozeniny. Z „goticky temné“ rebelky se v průběhu let vyloupla elegantní dáma, módní ikona s velmi osobitým stylem. Prohlédněte si velkou fotogalerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V mládí žila Angelina dost bouřlivým stylem, byla to divoška každým coulem. Od určité doby jsou ovšem alfou a omegou jejího osobního života dnes už dospívající děti, které má s bývalým manželem, uhrančivým hereckým kolegou Bradem Pittem (57). Tři ratolesti jsou jejich biologické a další tři si společně adoptovali.

Shiloh (15), Maddox (19), Zahara (16), Pax (17) a dvojčata Vivienne a Knox (12) jsou pro herečku naprosto vším. Odmalička jim věnovala maximum času, dokonce je prý odmítala nechávat hlídat chůvou. „Podporuji je v práci, ve studiu, v rozvoji. Udělala bych pro ně úplně cokoli na světě. Trávím s nimi všechen volný čas, dopřávám jim vlastní prostor pro osobní rozvoj,“ říká.

Angelina Jolie si nechala odstranit vaječníky! Podobné operace podstupují ženy i v Česku!

Mimochodem, tušili jste, že tahle okouzlující a hodně temperamentní hvězda má slovanské předky? Jejím pradědečkem byl slovenský horník Juraj Vojtko, který odjel za prací do Ameriky. Tam si našel ženu, také původem Slovenku, a usadili se tam. Změnil si jméno na George Voight. Tatínek Angeliny Jolie (rodným příjmením Voight) je Jon Voight, vnuk onoho Juraje.

Před pár lety Angelina spojila své síly s módní návrhářkou Stellou McCartney a společně vytvořily kolekci dětského oblečení inspirovaného hereččiným slavným filmem pro studio Disney. Vznikla kolekce doslova pohádkových modelů, která obsahuje šaty jako pro princezny nebo dračí trička a bundy pro kluky. „Při navrhování modelů jsem myslela na svoje děti, jak by se jim to či ono líbilo nosit," přiznala Angelina. 

Angelina Jolie řádila s dětmi v Disneylandu. Podívejte, jak jí to slušelo
První svatební fotky! V těchto krásných šatech se vdávala Angelina Jolie
Jak slavní rodiče uspávají děti: Komu funguje tekoucí voda a komu nošení?
Témata: Slavní rodiče, Galerie, Slavné maminky, Slavní tatínci, slavné děti, Angelina Jolie, narozeniny, Vivienne, Zahara, Knox, Pax, Brad Pitt, Velká fotogalerie, Shiloh, Angelina Jolieová, Módní ikona, Styl, Coul, Angelina, Disney, Módní návrhářka, Angelína, Juraj, Angel, Zahar