Maminka.czAnketa

Anketa na neděli: Co nosí vaše děti do školy na narozeniny?

Irena Stará 16.  6.  2024
Narozeniny vašeho potomka se kvapem blíží a vy víte, že se školní oslavě nevyhnete. Jak se na ni připravíte? Nachystáte domácí občerstvení, nebo vybavíte ratolest jen sáčkem bonbonů či lízátky?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Za našeho dětství se na narozeniny nosil obvykle pytlík bonbonů. Každý spolužák dostal jeden a bylo vyřešeno. Poslední dobou se ale v některých školách rozmohl trend, že maminky soutěží v tom, kdo přichystá honosnější hostinu. A tak se může stát, že oslavenec přijde do třídy vybaven několika láhvemi dětského šampaňského, zákusky, palačinkami, ovocnými špízy, a aby toho nebylo "málo", každé dítě dostane navrch ještě čokoládové vajíčko s překvapením jako výslužku. Není to už trochu moc?

Co vy na to? Hlasujte v anketě. 

Spolužáci jsou jistě nadšení, ovšem ostatním rodičům pak vrtá v hlavě, aby s obyčejnými bonbony nebyl jejich potomek za lakomce nebo třídního lúzra. Jak taková třídní oslava probíhá u vás? Podělte se s ostatními maminkami o své zkušenosti. Diskutovat můžete na našem Facebooku. 

Anketa na neděli: Velkolepá gender reveal party. Co myslíte, je tohle už moc?

VIDEO: Lela slaví „35“: Slavní gratulanti i česká Barbie! Oslavenkyně

Témata: Děti, Rodičovství, Základní škola, Dětství, Anketa, Barbie, narozeniny, oslava, Potomek, Bonbón, Občerstvení, Lízátko, Sáčko, Facebook, Ratolest