Maminka.czPrezentace klienta

ANSWEAR.CZ: Inspirace do života začíná zde!

Reklama 16.  5.  2023
Answear je módní e-shop, který působí na jedenácti evropských trzích. V České republice nabízí více než 200 000 produktů od více než 500 módních světoznámých značek a také svou vlastní značku Answear.LAB. E-shop odesílá objednávky do 24 hodin. Produkty objednané do 12:00 jsou odeslány ve stejný den.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Další výhodou obchodu je také věrnostní program ANSWEAR Club – jeden z prvních v módním průmyslu. Answear Club je věrnostní program, který Vám přináší reálné výhody – díky nasbíraným bodům můžete nakupovat až o 50 % levněji.

https://answear.cz/answear-club

V nabídce najdete široký výběr módních značek i pro ty nejmenší: Abercrombie & Fitch, Birkenstock, Geox, Konges Sløjd, Liewood, Mayoral, OVS, Reima, Vans a další.

https://answear.cz/c/dite

Klepněte pro větší obrázek

Na Answear nezkrášlíte jen sebe, ale i Vaše útočiště. Udělejte si každý den doma výjimečný a vyberte si inspirativní doplňky do interiéru v kategorii Home & Decor: https://answear.cz/d/home-decor/ona

Klepněte pro větší obrázek

Mezi hlavní hodnoty Answear patří sociální odpovědnost, kterou chce firma rozvíjet ve všech aspektech jejího podnikání: mezi zaměstnanci, zapojením se do charitativních iniciativ a podporou mladých talentů. Při šití oděvů vlastní značky Answear kontroluje pracovní podmínky zaměstnanců a dbá na bezpečnostní pravidla.

Další významnou hodnotou je  vědomější a zodpovědnější výroba a tím snížení dopadu, který má oděvní průmysl na životní prostředí. Na Answear najdete speciální filtr „Planet friendly“, který vyhledává udržitelně vyrobenou módu.

Answear je proti jakýmkoli nerovnostem – na orientaci, náboženství nebo národnost nehledí a více než polovinu jejich manažerských pozic zastávají ženy.

Objevte jedinečný zdroj inspirace! https://answear.cz/

Témata: Prezentace klienta, Reklama
Mohlo by vás zajímat