Aplikace, co ohlídá zdraví - chytrý pomocník všech maminek

Komerční článek
11. 5. 2016
Kolikrát už jste propočítávala, kdy musíte s dětmi na preventivní prohlídku, jak vám vychází menstruace nebo kdy vám vyprší tetanovka? Nová mobilní aplikace Family Care za vás pohlídá vše podstatné.

Mobilní aplikace je skvělým pomocníkem do vaší domácnosti. Však si to představte: sotva jste dceru objednala k zubaři, uvědomíte si, že syn má v tomtéž týdnu termín preventivní prohlídky. A že vy sama byste ještě potřebovala zajít ke gynekologovi… Kdo by se nezačal v těch termínech ztrácet? Do mobilní aplikace uložíte veškeré důležité informace, které ocení i váš partner. Aplikace totiž umožňuje sdílení uložených údajů z jednoho zařízení na druhé a v ordinaci dokáže zachránit nejednoho tatínka.

Jelikož jste právě vy v rodině nejspíš tou, která si musí za všech okolností pamatovat spoustu informací, není od věci paměti trochu ulevit. Mobilní aplikace pohlídá všechny termíny, dávkování léků, očkování nebo alergie. Oceníte ji nejen při péči o děti, ale také o své rodiče či příbuzné. Při rodinných návštěvách si pak můžete oddechnout, že je o vaše blízké dobře postaráno.

Vyplnění základních údajů za váš klid stojí

Po stažení aplikace v ní během pár chvil zadáte profily sebe a svých dětí a všech dalších, o jejichž zdraví chcete mít přehled. Aplikace zdarma nabízí 5 pozic a samozřejmostí je možnost přidat domácí mazlíčky, protože také s nimi je navzdory vší radosti i kupa starostí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Je jen na vás, jaká data do aplikace naťukáte. Aplikace dokáže fungovat s minimem informací a všechny údaje do ní vložené jsou v naprostém bezpečí. Data jsou pravidelně synchronizována a budete-li mít chuť, můžete sem postupně vyplnit zdravotní historii svých dětí, manžela, či rodičů. Určitě vám to pak v různých životních situacích přijde vhod.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

A jaké konkrétní kolonky v aplikaci naleznete?

  • braní léků a jejich historii
  • prodělané nemoci
  • návštěvy lékaře
  • alergie
  • očkování
  • kalendář
  • zdravotní pojišťovny
  • seznam lékařů
  • SOS tlačítko a mnoho dalšího

Aplikaci Family Care stáhnete v App Store, verze pro Android bude brzy také na Google Play. Verze s pěti uživatelskými kartami (a dvěma domácími mazlíčky) je k dispozici zdarma.


Mohlo by vás zajímat
Co poznáte z dětské kresby? Hlavně ji nehodnoťte, ať nevezmete dítěti chuť tvořit
VIDEO: Přirozená výuka angličtiny funguje a děti ji zbožňují!
Nemáš žízeň? 5 tipů, jak naučit dítě pít a bez nucení
Je tu nová Maminka s Lucií Vondráčkovou na titulce. Už ji máte?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu