Maminka.czKrálovská rodina

Archie má dnes narozeniny. Jaké přání přišlo z královského paláce?

Simona FormánkováČasopis Maminka 6.  5.  2021
Dnes je pro členy britské královské rodiny velký den. Archie, syn Meghan a prince Harryho, slaví své druhé narozeniny. Když rodina v dubnu 2020 opustila Británii, vztahy s členy královské rodiny ochladly. Přesto jedna z prvních gratulací přišla právě od vévody a vévodkyně z Cambridge, Kate a Williama.

"Přejeme Archiemu krásné druhé narozeniny" napsali Kate a William na svém instagramovém účtu. Připojili společnou rodinnou fotku, kde jsou všichni s malým oslavencem. Tomu jsou dnes dva roky a gratulace přijímá ze všech stran. Jeho matka Meghan vytvořila na svém Instagramu koláž z rodinných fotek a popřála synovi jen to nejlepší. 

Z Archieho se brzy stane velký bráška. Meghan a princ Harry v nedávném rozhovoru pro Oprah Winfrey prozradili, že miminko, které se má páru v létě narodit, bude s největší pravděpodobností holčička. 

Zdroj: Instagram

Meghan Markle opět překvapila. Vydala knihu pro děti! O čem asi bude?
Novinka! Harry a Meghan čekají druhé dítě. Archie bude mít sourozence
 
Témata: Časopis Maminka, Slavní rodiče, Rodina, Slavné maminky, Instagram, Sociální sítě, Královská rodina, Slavní tatínci, slavné děti, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, královna Alžběta, Oprah Winfrey, Archie, Narozeniny, Cambridge, Kate, William, Meghan, Harry, Oprah Winfreyová, Královský palác, Vztah, Velká Británie
Mohlo by vás zajímat
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu