Maminka.czKrálovská rodina

Archie slaví jeden rok! Máma Meghan mu na videu čte vtipnou knížku

6. 5. 2020
Syn prince Harryho a vévodkyně Meghan Archie slaví první narozeniny. Jeho rodiče zveřejnili roztomilé video, na kterém si společně se svou maminkou prohlíží knížku: "Duck! Rabbit!" ("Kachna! Králík!"). Mimochodem, víte, kterou knížku měl v dětství rád princ Harry?

Je to přesně rok, co se princi Harrymu a vévodkyni Meghan narodil syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor, osmé pravnouče britské královny Alžběty II. Při této příležitosti jeho rodiče zveřejnili krátké video, na kterém si malý Archie s maminkou prohlíží roztomilou knížku "Duck! Rabbit!" a společně se smějí vtipnému příběhu. Na první pohled se totiž může zdát, že jde o kachnu s dlouhým zobákem, z druhé strany je to ale králík z obříma ušima. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

"Duck! Rabbit!" with Meghan, The Duchess of Sussex (and Harry, The Duke of Sussex behind the camera), read to their son Archie for his 1st birthday. Happy Birthday, Archie! . Thank you #DuchessMeghan for helping us to raise urgent funds for our coronavirus appeal by reading "Duck! Rabbit" by @akrfoundation, illustrated by @tlichtenheld (published by @chroniclekidsbooks). . As the world grapples with the coronavirus pandemic, children’s lives are being turned upside down. By donating to Save with Stories, you can support the most vulnerable families in the UK and around the world by helping to provide early learning packs, supermarket vouchers, essential household items and virus protection. . Please donate today by visiting our website. Link in bio. . Or you can text STORIES to 70008 to give a one-off donation of £5. . Together, we can help families get through this. . You can only donate via text from a UK mobile. You’ll be billed £5 plus standard rate text message. We receive 100% of your donation. By texting STORIES you agree to calls about fundraising appeals, campaigns, events and other ways to support. Include NO PHONE to opt out of calls. Queries? 02070126400. Read our Privacy Policy savethechildren.org.uk/privacy The Save the Children Fund is a charity registered in England and Wales (213890) and Scotland (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

Příspěvek sdílený Save The Children UK (@savechildrenuk),

Video natáčí tatínek Harry, který synkovi občas napovídá, třeba že na obrázku je ryba. Archie v jednu chvíli ztratí pozornost a daleko víc než příběh o králíkovi a kachně ho zajímá, jak hodit další knížku na zem. Roste z něho roztomilý rošťák. A je vidět, že je opravdu celý tatínek. Ten nedávno prozradil, že v dětství miloval pohádky o mašince Tomášovi. K 75. výročí oblíbené pohádky namluvil Harry i vzkaz. A vznikl speciální animovaný díl 'Thomas and Friends: The Royal Engine'.

Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?

Nicméně video s Archiem vzniklo hlavně pro dobrou věc. Bylo zveřejněno na Instagramu "Save the Children UK" a v rámci kampaně #SaveWithStories má pomoci získat finanční prostředky pro rodiny, které se kvůli pandemii koronaviru potýkají s velkými problémy. Za vybrané peníze organizace nakoupí potravinové balíčky, poukázky do supermarketů a základní potřeby pro domácnost pro ohrožené rodiny. 

To je cvalík! Harry a Meghan ukázali čtyřměsíčního Archieho

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
povleceni
Témata: Koronavirus, Slavní rodiče, Instagram, Královská rodina, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, Princ, Vévodkyně, Králík, Harry, Knížka, Meghan, Kachna

Mohlo by vás zajímat
Jak si ušít roušku? Kdy ji kvůli koronaviru nosit?
Alena Šeredová porodila holčičku. Jak něžně ji oslovuje?
Porod jste nikdy neviděli tak zblízka! Šokuje vás brácha v porodním bazénku?
Matka rodila na zahradě, kde si hrály děti. Porod natočila a zveřejnila
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Aneta Krejčíková je dvojnásobná máma, má dceru! Jak se jmenuje?
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
Přehledně: Kolik hodin spánku potřebuje dítě pro zdravý vývoj

Horoskopy

Váhy Nikdy jste nebyli moc dobrodružná povaha, ale momentálně vás nebaví ani stereotypní úkoly. Nejraději…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dobroslava, Dobroslav, Dobruše

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné