Maminka.czTěhotenství

Atletka Denisa Helceletová oznámila radostnou novinku a ukázala bříško!

Veronika Zenklová 13.  3.  2021
Instagram Denisy Helceletové je dnes plný gratulací a radostných komentářů. Sympatická rodina atletů se pochlubila očekáváním dalšího přírůstku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zúčastnila se čtyř olympiád a medaile sbírala i na mistrovství světa a Evropy. První holčičku Evelin přivedla na svět v roce 2018. O dva roky později se těšila na dalšího potomka, ale bohužel si prožila smutnou zkušenost s potratem. 

„Těšila jsem se, že se rozrosteme a bude nás o jednoho více, ale bohužel příroda to chtěla jinak,“ svěřila se tehdy bývalá překážkářka na Instagramu. Možná i psychická odolnost z mnoha velkých závodů, které v kariéře běžela, jí pomohla těžkou chvíli překonat. „Zpětně vím, že to tak prostě mělo být. Některou ženu by to asi srazilo ještě více, mě to naopak nakoplo se sebou něco dělat,“ popsala Denisa, jak se přes potrat přenesla.

Tehdy jí došlo, že své tělo bere příliš samozřejmě a dostatečně se mu nevěnuje. „V podstatě mi bylo jedno, jak vypadám. Stav mé pleti mě hodil psychicky skoro na dno, postava taky nic moc, když to srovnám s tím, jak jsem vypadala kdysi. Vlasy děs a hrůza,“ vysvětluje, co všechno bylo špatně. A tak si dupla a rozhodla se: „Nastal čas si zase vážit sama sebe a líbit se doma manželovi.“ 

Její předsevzetí evidentně zafungovalo, protože se na Instagramu pochlubila těhotenským bříškem a Helzeletovi budou již brzy čtyři.

TIP NA VIDEO: Co jste netušila o těhotenství a porodech?

Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Slavné maminky, Rodina, Instagram, Sport, Potrat, medaile, Mistrovství světa, atletka, odolnost, Evelína, Novinka, Evropa, Gratulace, Mistr světa, Olympiáda, Bříško, Sport na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat