Autosedačky, které oceňují rodiče i odborná veřejnost

Značku kočárků a autosedaček JOIE, jednu z nejprodávanějších na trhu Velké Británie, jsme vám již představovali. Tentokrát se však detailněji zaměříme na tři konkrétní modely dětských autosedaček různých váhových kategorií.
Komerční článek
27. 7. 2015

Přestože JOIE na trhu působí od roku 2011, úspěšná je natolik, že suverénně sbírá ocenění lokálního i mezinárodního rozsahu. Kladné odborné posouzení jen dokládá oblibu a spokojenost u zákazníků, kterými jsou sami rodiče. Není se čemu divit, autosedačky jsou bezpečné a pohodlné, zároveň vypadají velmi dobře a jsou cenově dostupné! Výrobce si zakládá na testech kvality, plnění platných předpisů je samozřejmou součástí. V prodeji již například najdete model homologovaný dle nově zaváděného nařízení i-Size. Praktičnost, bezpečnost a design modelů JOIE oslovily porotu prestižní soutěže Red Dot Design Award a obstály v náročných testech kvality německého autoklubu ADAC. Více informací o konkrétních typech autosedaček nabízí text níže.

Pro nejmenší JOIE GEMMTM do auta i letadla

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

První dětská autosedačka kategorie 0+ s instalací proti směru jízdy buď pomocí tříbodového pásu automobilu, nebo přes isofixovou bázi i-Anchor, kterou lze dokoupit. Má zvýšenou ochranu proti bočnímu nárazu, 5bodové bezpečnostní pásy a vyjímatelnou vnitřní vložku. Odolný ekologický potah autosedačky můžete sundat a vyprat v pračce. Tvarovaná skořepina z vysoce kvalitních materiálů umožňuje stabilní nebo houpací pozici. Velmi praktická je nastavitelná sluneční stříška. Autosedačka má certifikaci dle normy ECE R44/04 i pro použití v letecké přepravě.

Hmotnost: 4 kg

Vhodnost: od narození do 13 kg, skupina 0+

Doporučovaná prodejní cena: 2.310,- Kč (cena báze i-Anchor 3.150,- Kč)

Designová JOIE i-ANCHORTM splňuje normu i-Size

Red Dot Award 2014 Winner

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Představujeme vám první autosedačku schválenou dle nového nařízení i‑Size (ECE R129) ve Velké Británii. Poskytuje ochranu až do zhruba 4 let věku (od cca 6 měsíců) dítěte a lze ji připevnit po i proti směru jízdy. K instalaci se používá spolehlivé ISOFIXové uchycení přes bázi i‑Anchor s indikátory potvrzujícími správnost upevnění a nastavitelnou opěrnou nohou. Pohodlnou jízdu pasažérovi zajišťuje 7 pozic sklonu, odnímatelné výplně a hlavová opěrka, jejíž výšku nastavíte souběžně s výškou pásů.

Nastavitelné jsou také prvky ochrany proti bočnímu nárazu. Dítě je chráněno hned několikanásobně! Trojitou ochranu přináší podhlavník se třemi vrstvami různých materiálů. Vrstva z patentovaného pěnového materiálu Intelli-Fit zase maximalizuje ochranu proti bočnímu nárazu. Polstrování z ekologické a odolné látky s certifikací dle Oeko-tex® lze sundat a vyčistit. Ke komfortu přispívá ventilace na zadní straně autosedačky i centrální nastavení pětibodových pásů. V loňském roce autosedačka s bází získala ocenění za výjimečný design Red Dot Award Winner 2014.

Hmotnost: 8,1 kg (s bází 14,3 kg)

Vhodnost: od cca 6 měsíců do 18 kg (přibližně 4 let), skupina 0+ / 1

Doporučovaná prodejní cena (včetně báze): 9.340,- Kč  

JOIE TRILLOTM LX velmi dobře obstála v testech ADAC

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Model TRILLO LX, vhodný pro 4leté a starší děti, prokázal svoji kvalitu v letošním testu ADAC, ze kterého si autosedačka odnesla velmi dobré hodnocení (letos nejlepší udělenou známku 2). Instaluje se ve směru jízdy a zajišťuje komplexní ochranu proti bočnímu nárazu (včetně dodatečných odnímatelných prvků). Vybavena je ISOSAFE konektory pro upevnění přes systém ISOFIX. Má výškově nastavitelnou hlavovou opěrku, polstrování s výplní z paměťové pěny, polstrované opěrky rukou, integrovaný vodič pásu na podhlavníku nebo 2 výsuvné držáky nápojů. Odolný ekologický potah s certifikací dle Oeko-tex® je snímatelný a pratelný.

Hmotnost: 4,8 kg

Vhodnost: od 15 do 36 kg, skupina 2 / 3

Doporučovaná prodejní cena: 3.040,- Kč

Pro více informací navštivte www.joiebaby.info nebo www.babypoint.eu a https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz.

Mohlo by vás zajímat
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců
Maminka vydává pohádkovou knížku plnou krásných ilustrací Pohádky od Maminky
Gelové kapsle na praní do děských rukou nepatří. Děti nevidí rozdíl
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu