Maminka.czSlavné maminky

Až teď vím, jak je fajn, když vám s dítětem pomáhá manžel, přiznává herečka Christina Ricci. Zažila dokonce i domácí násilí!

Dita Mrázková 5.  4.  2024
Když nepracuji, snažím se být máma na plný úvazek, říká americká hvězda, která má za sebou bolestnou zkušenost. Čím si musela projít v prvním manželství? A co řekla na adresu svých dvou dětí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Za prvního manžela Jamese Heerdegena byla provdaná šest let. Páru se narodil syn Freddie, který letos oslaví 10. narozeniny. Před necelými čtyřmi lety ale herečka podala žádost o rozvod. Důvodem bylo údajné domácí násilí i to, že se tatínek odmítal na výchově a pomoci se synem podílet.

Klepněte pro větší obrázek

"Když byl Freddie miminko, měl špatné spaní. Jenže já musela brzy po jeho narození do práce. Tehdejší manžel mi ale s ničím nepomáhal. I když jsem vstávala brzy ráno a čekalo mě 14 hodin na place, neexistovalo, aby malého nakrmil, nebo třeba jen pochoval. Jediný způsob, abych se vyspala, byl ten, že jsem Freddieho musela mít celou noc u prsu a kojit. Byla jsem sama v podstatě na všechno," postěžovala si čtyřiačtyřicetiletá herečka kolegyni Shannen Doherty v jejím podcastu Let´s Be Clear.

Klepněte pro větší obrázek


Christina přiznala, že ve druhém manželství s kadeřníkem celebrit Markem Hamptonem zažívá oproti bývalému vztahu úplný opak. Před dvěma lety se jim narodila dcerka Cleopatra, které rodiče neřeknou jinak než Cleo. "Konečně mám skvělého manžela, který toho hodně umí. Když jsem měla nedávno natáčení, Mark každou noc vstával a Cleo obstaral. Byla to velká úleva se v noci vyspat a ráno jít v pohodě do práce. Mít podporujícího partnera je pro ženu nezbytné," nechala se slyšet dvojnásobná maminka v rozhovoru s moderátorkou Annou Faris v podcastu "Unqualified".

Možná i proto je malá Cleo v pohodě a není tolik závislá na mamince. To Freddie si s sebou nese možná menší trauma a se svou mámou spí v posteli dodnes. Christině to ale nevadí, naopak svého syna chválí za to, jak krásný vztah má k mladší sestřičce.

"Freddie Cleo moc miluje. Pokaždé, když není ve škole, chodí s ní a naší chůvou na dětskou skupinu. Pomáhá tam se všemi dětmi. Pomáhá i mně, třeba když malou koupu. Každý večer ji musí políbit na dobrou noc. Jednou ji při spánku sledoval dvacet minut v kuse," rozplývala se Christina v rozhovoru pro časopis Bust. Jak vidno, konečně zažívá životní štěstí nejen na filmovém platně...

VIDEO: MODELKA ANETA VIGNEROVÁ: V MINULOSTI SE NENIMRÁM. MÁMA MUSÍ BÝT SILNÁ

Děti, které spí s rodiči v posteli budou podle výzkumu samostatné a sebevědomé. Souhlasí i slavné celebrity!
Témata: Děti, Láska a vztahy, Slavné maminky, Životy slavných, Mateřství, Rodičovství, Výchova, Rodiče, Celebrity, Syn, Sourozenci, herečka, Dětství, Inspirativní ženy, Děti slavných, rozvod, mateřská láska, Shannen Doherty, Christina Ricci, Hollywood, domácí násilí, Mark, Máma, Freddie, Manžel