Maminka.czGalerie

Babyboom mezi celebritami: Těchto devět slavných párů zanedlouho přivítá na světě svého potomka

Simona Formánková 21.  2.  2022
Ještě nepřišly na svět, a už teď jsou v centru pozornosti. I přes nepolevující pandemii koronaviru – nebo možná právě díky ní – byl loňský rok bohatý na radostná oznámení o těhotenství. Podívejte se do galerie, které celebrity se zanedlouho stanou rodiči a jak to daly vědět svým fanouškům.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Fanoušci a hledáčky zvídavých fotografů bedlivě sledují každý jejich krok. Proto pokud se objeví novina, že se rodina některé ze světoznámých celebrit rozroste, vzbudí to velký rozruch. Podívejte se s námi do galerie na to, která z oblíbených rodin přivítá na svět nového člena.

VIDEO: Slavné celebrity a jejich lásky ze střední, které vydržely dodnes

Cristiano Ronaldo a Georgina Rodriguez

Loni na podzim oznámil jeden z nejúspěšnějších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo, že se svojí partnerkou Georginou se zanedlouho stanou rodiči. K dceři Alaně, která je prozatím jedinou společnou dcerou, se páru narodí dvojčata. Cristiano se stane otcem už ale po páté. Syna Cristiana a dvojčata Matea a Evu mu však odnosila náhradní matka. Na Instagramu pod dojemnou fotku napsali : „S potěšením oznamujeme, že čekáme dvojčata. Naše srdce jsou plná lásky - nemůžeme se dočkat, až vás poznáme."

Georgina Rodriguez: Osudová láska Cristiana Ronalda brzy porodí dvojčata. Její příběh Popelky sledují miliony lidí

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Těhotenství, Koronavirus, Slavní rodiče, Mateřství, Galerie, Rodina, Instagram, slavné děti, Sociální sítě, Georgina Rodriguez, Nicolas Cage, pandemie, Grace, bankéř, Cristiano Ronaldo, Las Vegas, Georgina, Alan, Nicola, Babyboom, Celebrity, Nick, Potomek, People, Ron
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Je jí 23, ale vypadá na 8: Uvízla jsem v těle dítěte, říká dívka, která trpí vzácným onemocněním
Mrázková Dita
Životní příběh
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender