Maminka.czGalerie

Babyboom mezi celebritami: Těchto devět slavných párů zanedlouho přivítá na světě svého potomka

Simona Formánková 21.  2.  2022
Ještě nepřišly na svět, a už teď jsou v centru pozornosti. I přes nepolevující pandemii koronaviru – nebo možná právě díky ní – byl loňský rok bohatý na radostná oznámení o těhotenství. Podívejte se do galerie, které celebrity se zanedlouho stanou rodiči a jak to daly vědět svým fanouškům.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Fanoušci a hledáčky zvídavých fotografů bedlivě sledují každý jejich krok. Proto pokud se objeví novina, že se rodina některé ze světoznámých celebrit rozroste, vzbudí to velký rozruch. Podívejte se s námi do galerie na to, která z oblíbených rodin přivítá na svět nového člena.

VIDEO: Slavné celebrity a jejich lásky ze střední, které vydržely dodnes

Cristiano Ronaldo a Georgina Rodriguez

Loni na podzim oznámil jeden z nejúspěšnějších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo, že se svojí partnerkou Georginou se zanedlouho stanou rodiči. K dceři Alaně, která je prozatím jedinou společnou dcerou, se páru narodí dvojčata. Cristiano se stane otcem už ale po páté. Syna Cristiana a dvojčata Matea a Evu mu však odnosila náhradní matka. Na Instagramu pod dojemnou fotku napsali : „S potěšením oznamujeme, že čekáme dvojčata. Naše srdce jsou plná lásky - nemůžeme se dočkat, až vás poznáme."

Georgina Rodriguez: Osudová láska Cristiana Ronalda brzy porodí dvojčata. Její příběh Popelky sledují miliony lidí

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Těhotenství, Koronavirus, Slavní rodiče, Galerie, Mateřství, Rodina, Instagram, slavné děti, Sociální sítě, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, pandemie, Georgina, bankéř, miliardář, Alan, Las Vegas, Grace, Nicolas Cage, Ron, Slavný pár, Sla, Nicolas, Nick, Báb