Maminka.czSlavné maminky

Balaton, Chopok, Orlík, kemping i zahrada... Jak si užívají známé české mámy léto s dětmi?

Dita Mrázková 20.  7.  2023
Ideální dovolená neznamená jen romantickou pláž, palmy a azurové moře. Léto s dětmi se dá trávit v karavanu, parku nebo třeba na paddleboardu. 9 známých maminek, které sdílely prázdninovou idylku s vysmátými a šťastnými ratolestmi, je toho důkazem. Inspirujete se?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Martina Pártlová

Klepněte pro větší obrázek

Zpěvačka vyrazila s partnerem Pepou a dcerou Stellou za dobrodružstvím v karavanu. Na Instagramu poreferovala, co je fajn mít s sebou, když vyrážíte kempovat, a pochvalovala si, že právě tahle dovolenka byla jednou z jejích "nej"...

VIDEO: ZPĚVAČKA MARTINA PÁRTLOVÁ PRO ČASOPIS MAMINKA


Monika Leová

Klepněte pro větší obrázek

Už brzy dvojnásobná maminka miluje cestování, ráda ale tráví čas i v pohodlí své zahrady. S dcerkou Miou milují vířivku. Každoroční vířivková momentka je tak na Moničině Instagramu tradicí.


Andrea Růžičková

Klepněte pro větší obrázek

Herečka letos vyrazila do Bořené Hory, kterou přirovnala k menšímu Chorvatsku. Se svými syny Tobiášem a Jáchymem si užila dokonale průzračnou vodu i sluníčko. 


Gabriela Lašková

Klepněte pro větší obrázek

Moderátorka a maminka synů Vincenta a Benedikta navštívila s rodinou sousedy na Slovensku. Všichni si užili lanovku, pořádný výšlap na Chopok i zasloužený wellness. 

Moderátorka Gabriela Lašková o hořkém odchodu z televize, slzách při vysílání, nové práci i touze po dalším dítěti

Gabriela Soukalová

Klepněte pro větší obrázek

Gábina v sobě sportovkyni nezapře, a tak vyrazila s manželem a dcerkou Izabelou na "pádlovačku". Jízdu na paddleboardu si užila celá rodina. "Dokonce i naše hyperdítě se na něm dokáže aspoň na chvíli zklidnit," pochvalovala si moderátorka.


Petra Vojtková

Klepněte pro větší obrázek

Nedávno oznámila spolu s manželem Romanem, že už brzy jich bude o jednoho víc, a tak si coby těhulka užívá léto jaksepatří. S rodinou tráví čas na Slapech a za sebou už mají třeba i výlet na hrad Orlík. 


Lucie Křížková

Klepněte pro větší obrázek

Moderátorka tráví červenec s manželem, synem Davidem a dcerou Lolou na Balatonu. Právě tam probíhá mistrovství Evropy v jachtingu, kterého se David junior účastní. V mezičase si rodina užívá i kempování a koupání. 

Přiznání moderátorky Lucie Křížkové: "Nevím, kde se stala chyba, ale moje děti spolu zatím nemají úplně ideální vztah..."

Kristýna Leichtová

Klepněte pro větší obrázek

Herečka se svými dcerami Dorotkou a Rozárkou nedávno navštívila jeden tuzemský zábavní park a pobyt si tam nemohla vynachválit. Užila si i pár dnů pod stanem a pochvalovala si, jak zase objevuje něco nového.


Agáta Hanychová

Klepněte pro větší obrázek

Léto tráví ve španělském letovisku Marbella s celou svou smečkou. Tu kromě partnera Jaromíra tvoří syn Kryšpín, dcera Mia i tříměsíční dcerka Rozárka, která už má za sebou první let letadlem i "ochutnávku" moře.

Léto s dětmi

Hledáte inspiraci, co podniknout a kam vyrazit s dětmi  o prázdninách? Kde si užijete sport, zábavu a dobrodružství? Přinášíme spoustu inspirativních nápadů, praktických tipů a rad. Dozvíte se, kde najdete nejkrásnější místa na výlety, rodinné cyklo a pěší turistické stezky, kam se vydat za kulturou, kde objevíte zajímavá místa. Nechybí ani praktické tipy a důležité informace, týkající se dovolené a cestování, které potřebujete vědět.

Témata: Děti, Slavné maminky, Mateřství, Dovolená s dětmi, Rodina, Rodičovství, Cestování, herečka, zpěvačka, Celebrity, Za zábavou, Sociální sítě, léto, Prázdniny, Influencerka, Volný čas, Výlety, Moře, Agáta Hanychová, Vincent, Martina Pártlová, Léto s dětmi, Chorvatsko, Mia, Moderátorka, Zahrada na Heureka.cz