Barbie ve hvězdách a Monster High vychází na DVD

Komerční článek
2. 11. 2016
Barbie ve hvězdách a Monster High vychází na DVD
Na DVD právě vychází filmy, které ocení téměř každá holčička - Barbie ve hvězdách a Vítej v Monster High.

 

Nový film „Barbie Ve hvězdách“ je naprosto úžasný a určitě ho musíte vidět! A na co se můžete těšit? Na Barbie jako vesmírnou princeznu, která se svým věrným mazlíčkem Pupcornem cestuje vesmírem na hoverboardu.

Když však začínají hvězdy vyhasínat, připojí se ke speciálnímu týmu na jejich záchranu. S kamarády a jejich společnými dobrodružstvími na hoverboardu spolupracuje na záchraně galaxie. Barbie záhy pochopí, že se s pomocí svých přátel a vírou v sebe samu, může stát dlouho očekávanou vůdkyní celého vesmíru!

BARBIE HVĚZDNÁ GALAKTIČKA

Klepněte pro větší obrázek

Barbie Hvězdná galaktička a její létající kočička jsou hlavními hrdinkami filmu Barbie™ VE HVĚZDÁCH. Připoj se k nim a cestuj s nimi galaxií plnou třpytivých hvězd a barevných postav. Zažij s těmito dvěma kamarádkami vesmírné dobrodružství. Kočička panenky Barbie® doopravdy létá!

Cena 849 Kč, věk 5+

BARBIE HVĚZDNÁ KAMARÁDKA

Klepněte pro větší obrázek

Panenka Barbie Hvězdná kamarádka pomáhá Barbie hvězdné galaktiččce při záchraně vesmírnu ve fantasy filmu Barbie™ VE HVĚZDÁCH! Jejich příběhy se tedy odehrávají mimo naši planetu! Panenka je při své jízdě na hoverboardu doprovázena pěti různými zvuky a třemi barevnými světly. Když na její záda připojíš otočný kroužek, otočí se dokola. Vydej se s panenkou až na konec vesmíru! Panenka Hvězdná kamarádka je oblečena do své fialové kombinézy. Nechybí ani stříbrné boty, blyštivá odnímatelná sukně a fialový copánek v třpytivých vlasech. Sesbírej všechny panenky a doplňky z řady Barbie™ VE HVĚZDÁCH

Cena 799 Kč, věk 3+

VÍTEJ V MONSTER HIGH

Klepněte pro větší obrázek

Připojte se ke svým oblíbeným ghúlkám ve zcela novém příběhu “VÍTEJ V MONSTER HIGH ”, který právě vychází na monstrózním DVD. Všichni studenti Monster High™ se spojí, aby znovu otevřeli tu nejvíc boží střední školu. Přitom se objeví dosud nepoznaná stránka ARI HAUNTINGTON™.

Prožij s popstar Ari neuvěřitelné příběhy, které sama nevymyslíš. Tím že přiblížíš nebo oddálíš od Ari svoji dlaň, budeš díky senzoru pohybu moci ovládat světla i hudbu a Ari rozbalí pořádnou show! Začátek i konec téhle hudební show máš pod palcem ty! Jsou to čáry! Panenka má naprosto skvělé oblečení v bohémském stylu jako ve filmu! www.monsterhigh.cz

 Cena: 899 Kč

O společnosti MATTEL

Společnost Mattel je jedním z lídrů na světovém trhu s hračkami. Portfolio jejích nejprodávanějších značek zahrnuje řady Barbie, American Girl, Monster High, Thomas & Friends, Hot Wheels, Scrabble a Fisher-Price.

V roce 2013 byla společnost jmenována Ethisphere Magazine jednou z nejvíce etických firem světa. Od roku 2014 se Mattel zařadil na páté místo v žebříčku 100 Best Corporate Citizens, hodnotícím míru firemní odpovědnosti. 

Společnost Mattel zaměstnává téměř 30.000 lidí ve více než 40 zemích světa a její výrobky se prodávají ve více než 150 státech.

 


Mohlo by vás zajímat
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Povzdech znechucené matky: Jak utéct před rodičovskou soutěživostí?
Předčasný porod: Nikdo na světe ho neumí zastavit, říká porodník
Máte přecitlivělé dítě? Zdánlivá slabost může být výhrou!
V autosedačce sedí špatně polovina dětí. Vadí zimní oblečení i sklopené madlo
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
S manželem jsme se naprosto odcizili. Má cenu zůstávat spolu kvůli dětem?
Od narození do puberty. Táta točil své děti každý týden. Výsledek je skvělý
Jak se s dětmi nezbláznit? Vytvořte si pevné body v běžném dni

Horoskopy

Kozoroh Určitě se nevyhýbejte řešení složitějších úkolů. I když je splníte jinak, než si přeje nadřízený, snaha…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdeněk, Zdenek, Oksana

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu