Maminka.czSlavní tatínci

Ben Stiller, Richard Gere, Chris Hemsworth a další hollywoodští fešáci v roli tátů: Momentky s dětmi coby důkaz otcovské lásky

Dita Mrázková 30.  6.  2024
Pět tatínků a celkem dvacet dětí. Úctyhodné skóre má na triku sice jen jeden z nich, všichni jsou to ale tátové ostřílení. Kdo drží děti zkrátka a kdo si od nich nechá skákat po hlavě?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jeden otec je lepší než sto učitelů, praví jedno moudré přísloví. Táta je prostě nenahraditelnou součástí každé dětské duše. Své o tom ví i slavní muži. Žádná z jejich slavných filmových rolí se nevyrovná té otcovské.

VIDEO: HOLLYWOODSKÝ IDOL CHRIS HEMSWORTH

Co na své potomky prozradili? Kdo z nich jde ve stopách svých tatínků? A kteří svým dětem odmala vštěpují, že život v luxusu není samozřejmost?

Ben Stiller (58)

Skvělý komediální herec patří se svou ženou Christinou k nejstabilnějším párům Hollywoodu. Žádné skandály, žádné nevěry, Ben velmi dobře ví, kde je jeho místo.

Klepněte pro větší obrázek

Jeho dnes dvaadvacetiletá dcera Ella a čerstvá absolventka Vysoké školy herectví Juilliard School jde v tátových šlépějích. "Miluje herectví a je do něj velmi zapálená. Protože i já jsem chtěl točit a hrát ve filmech, už když mi bylo deset nebo jedenáct, mám pro ni pochopení. Chci ji v tom podpořit jakýmkoliv legálním způsobem", nechal se slyšet Ben v rozhovoru s moderátorkou Ellen DeGeneres v roce 2019. Ella má tak na kontě už několik filmů i jeden muzikál.

Klepněte pro větší obrázek

Syn Quinlin, který zanedlouho oslaví 19. narozeniny, byl podle slov jeho táty to nejsladší, nejnevinnější a nejštědřejší dítě. Oba jsou velkými fanoušky basketu a stejně jako jeho sestra, i Quin, ještě coby batole, ochutnal herectví. Když mu byly tři roky, "namluvil" zvuky ve filmu Madagaskar. "Postavil se před mikrofon a byla tam asi minuta, kdy se prostě bavil a vydával zvuky," řekl hrdý otec v roce 2010 pro Chicago Parent. Zdá se, že u Stillerových jablko nepadlo daleko od stromu.

Témata: Děti, Láska a vztahy, Galerie, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Rodičovství, Slavné páry, Instagram, Syn, Děti slavných, Dcera, Celebrity, tatínek, Herec, Otec, idol, film, Hollywood, filmová role, Indie, Lucia, Chris Hemsworth, Alec Baldwin, Ben Stiller