Maminka.czSlavné maminky

Berenika Kohoutová je těhotná! Jak se malá Lola těší na sourozence?

Vanda Stöckbauerová 25.  4.  2024
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (33) se podělila o radostnou novinku. Jejich rodina se rozroste. Těhotenské bříško odhalila v novém videoklipu k singlu Hot or not.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rostoucí těhotenské bříško už je patrné na první pohled a skrývat ho před zraky veřejnosti bylo pro hvězdu seriálu Jedna rodina čím dál náročnější. Oznámení těhotenství proto pojala originálně. Bříško odhalila v klipu k písni Hot or Not, která je zároveň prvním představeným singlem z chystaného alba. 

Berenika je už maminkou čtyřleté dcery Loly. O dalším těhotenství mluvila sympatická herečka už delší dobu. "Chtěla bych pro Lolu sourozence. Ale tyhle věci tak nějak nechávám, i když k tomu samozřejmě člověk může z velké části přispět. Uvidíme," řekla před časem.

Obrovská radost

Na nový přírůstek se celá rodina moc těší. "Máme obrovskou radost a Lola se ptá každý den, kdy už se to narodí. Nemůže se sourozence dočkat!, řekla nám Berenika. Zda čeká holčičku, nebo chlapečka, si zatím nechává pro sebe. 

Už dříve se nám Berenika svěřila, co ji na mateřství překvapilo. „Já mám pocit, že porodem se z ženy stane superhrdinka, že prostě ta organizace všeho už jenom sama o sobě... I když by ta matka neměla dělat vůbec nic a být jenom na mateřské, tak to samo o sobě je naprosto obdivuhodná práce, která by se měla neustále oceňovat. Fakt jsem byla překvapená, jak se z člověka stane produkční. Najednou bych dokázala podle mě zprodukovat hudební festival, natočit film a k tomu zorganizovat olympiádu." 

A organizační schopnosti se jí s dalším přírůstkem budou rozhodně hodit! Berenice gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

VIDEO: Berenika Kohoutová: Porodem jsou z žen rázem superhrdinky!

Herečka Berenika Kohoutová: "Rodiče nejsou roboti! I já jako máma občas selhávám, obzvlášť když mi rupnou nervy"
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Rodina, Sourozenci, herečka, zpěvačka, Berenika Kohoutová, Lola, olympiáda, Berenika, Singl, Videoklip, Bříško