Maminka.czKojenec

Bezpečný a komfortní start do života s postýlkou MiMi

Komerční článek
27. 8. 2012
Bezpečný a komfortní start do života s postýlkou MiMi
Jiřina Burešová z Domažlic se před třemi týdny stala maminkou dvojčátek Jitky a Lucky. S náročnou péčí o dva miniaturní uzlíčky, které po porodu vážily 2,02 a 2,26 kg, ji od začátku pomáhají speciální novorozenecké postýlky MiMi. Jiřina se s nimi seznámila už v porodnici a díky půjčovně postýlek si je mohla pronajmout i na doma.

„Obě dvě miminka položím do jedné postýlky, přemístím je dle své potřeby. Miminka mohou být v mé blízkosti a jsou neustále pod mým dohledem a kontrolou,“ popisuje Jiřina Burešová, jak ji postýlka MiMi pomáhá v hektických prvních dnech a týdnech po propuštění z porodnice. A jaké jsou podle ní další přednosti této speciální novorozenecké postýlky? „Výhod je ještě celá řada, například snadná manipulace, možnost nastavení výšky postýlky – nemusím se ani ohýbat ani nějak natahovat. Pocit bezpečí zvyšuje tenká matrace, která umožňuje použít monitor dechu. Nezanedbatelným plusem je i nenáročná údržba postýlky, povrchy jsou jednoduché a hladké, vše se snadno čistí,“ vypočítává maminka dvojčat. Jiřina by postýlku rozhodně doporučila i ostatním maminkám, a nejen maminkám dvojčátek. „Poplatek za pronájem není vysoký. Postýlku nemusím kupovat, následně skladovat nebo nabízet k prodeji. Postýlka MiMi je pro počáteční 2 – 3 měsíce nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny přednosti postýlky MiMi.“

V současné době si už postýlku MiMi půjčilo přes 200 maminek. „Počet zájemců je stále zvyšuje a jsem ráda, že se nám daří rozšiřovat i síť půjčovny, tedy míst, kde si maminky mohou postýlku vyzvednout,“ sdělila Romana Loumová z půjčovny První postýlky MiMi. Postýlek je v 7 kontaktních místech půjčovny dostatek a nastávající maminky se nemusí bát, že by se na ně nedostalo. Ideální samozřejmě je si s předstihem zapůjčení postýlky zarezervovat.

Zapůjčení první postýlky MiMi si můžete objednat on-line na www.prvnipostylka.cz nebo telefonu 606 666 796. A že se postýlka osvědčila i dalším maminkám, se můžete přesvědčit na http://blog2.prvnipostylka.cz nebo na http://blog2.prvnipostylka.cz.

Více informací a fotogalerie najdete na facebooku www.facebook.com/PrvniPostylkaMimi.

Témata: Děti, Novorozenec, Batole, Kojenec

Mohlo by vás zajímat
Skandál během křtu. Kněz se neudržel a vrazil plačícímu dítěti facku
Jak zastavit krvácení z nosu u dětí a kdy jít raději k lékaři?
Těžký život s děckem! Na tohle vás nepřipraví žádné knihy o rodičovství!
Opravdu vychováváme děti bez předsudků? Zamyslete se nad tím!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu