Maminka.czSlavní rodiče

Bít, či nebít? Které celebrity jsou striktně proti fyzickým trestům a které "pár na holou" vůbec neřeší?

Dita Mrázková 25.  6.  2022
Také máte výčitky, když to své malé zlobidlo v záchvatu (jeho) vzteku a (vašich) nervů plácnete? Nebo se snažíte dětem domluvit ústně a trpělivě jim vysvětlujete, že to či ono jednoduše nesmí? Zjistěte, jak se s tím "perou" slavní!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pět známých osobností, pět názorů na téma fyzický trest. Kdo je pro to, aby dítě za "překročení hranic" dostalo pár na zadek, a komu se jakékoliv násilí páchané na dětech z duše příčí?

Pink

Klepněte pro větší obrázek

Úspěšná zpěvačka, která je maminkou dcery Willow (11) a syna Jamesona (5), promluvila na téma fyzických trestů u dětí poté, co se jí narodila prvorozená Willow. "Tato 'rodičovská disciplína' mi nijak zásadně nevadí. Například v mém případě měl občasný výprask od mých rodičů účinek – obzvlášť v období mých vzpurných let," svěřila se Pink.

VIDEO: Nejsi v tom sama: Olga Menzelová: Svoje děti nemlátím, ale občas musím zklidnit nervy sklenkou vína

Témata: Děti, Láska a vztahy, Slavní rodiče, Slavné maminky, Mateřství, Slavní tatínci, Výchova, Dvojčata, Rodina a vztahy, Životy slavných, Rodičovství, Rodiče, Syn, Dcera, Herec, herečka, zpěvačka, Isabella, vztek, Mariah Carey, idol, fyzické tresty, Pink, Julia Roberts, Kdopak to mluví?