Maminka.czSlavní rodiče

Bít, či nebít? Které celebrity jsou striktně proti fyzickým trestům a které "pár na holou" vůbec neřeší?

Dita Mrázková 25.  6.  2022
Také máte výčitky, když to své malé zlobidlo v záchvatu (jeho) vzteku a (vašich) nervů plácnete? Nebo se snažíte dětem domluvit ústně a trpělivě jim vysvětlujete, že to či ono jednoduše nesmí? Zjistěte, jak se s tím "perou" slavní!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pět známých osobností, pět názorů na téma fyzický trest. Kdo je pro to, aby dítě za "překročení hranic" dostalo pár na zadek, a komu se jakékoliv násilí páchané na dětech z duše příčí?

Pink

Klepněte pro větší obrázek

Úspěšná zpěvačka, která je maminkou dcery Willow (11) a syna Jamesona (5), promluvila na téma fyzických trestů u dětí poté, co se jí narodila prvorozená Willow. "Tato 'rodičovská disciplína' mi nijak zásadně nevadí. Například v mém případě měl občasný výprask od mých rodičů účinek – obzvlášť v období mých vzpurných let," svěřila se Pink.

VIDEO: Nejsi v tom sama: Olga Menzelová: Svoje děti nemlátím, ale občas musím zklidnit nervy sklenkou vína

Témata: Děti, Láska a vztahy, Slavní rodiče, Rodina a vztahy, Slavné maminky, Dvojčata, Mateřství, Výchova, Rodičovství, Slavní tatínci, Životy slavných, Syn, Dcera, Rodiče, herečka, zpěvačka, Herec, idol, Justin Bieber, John Travolta, vztek, Kdopak to mluví?, Willow, Julia Roberts, Isabella
Mohlo by vás zajímat